2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup specjalistycznego sprzętu informatycznego w postaci 14 szt. przełączników sieciowych dystrybucyjnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup specjalistycznego sprzętu informatycznego w postaci 14 szt. przełączników sieciowych dystrybucyjnych zgodnie z wymaganiami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz warunkami realizacji zamówienia określonymi w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiące załącznik nr 8 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 712209-2025
Interne Kennung: 284/2025/BDG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup specjalistycznego sprzętu informatycznego w postaci 14 szt. przełączników sieciowych dystrybucyjnych.