2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zestawu do prezentacji multimedialnych do Zakładu Ortodoncji, przy ul. Waszyngtona 15A w Białymstoku
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu do prezentacji multimedialnych do Zakładu Ortodoncji, przy ul. Waszyngtona 15A w Białymstoku, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorem umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. Kody CPV: 32322000-6 urządzenia multimedialne 32321200-1 urządzenia audiowizualne 30236000-2 różny sprzęt komputerowy 30213000-5 komputery osobiste 30213100-6 komputery przenośne 30231300-0 monitory ekranowe 48000000-8 pakiety oprogramowania i systemy informatyczne 2.ZAŁĄCZNIKI DOTYCZĄCE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: - Formularz cenowy - Załącznik nr 1a do SWZ, - Opis przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 2 do SWZ, - Tabela zgodności oferowanego przedmiotu zamówienia z zasadą DNSH (Do No Significant Harm) – Załącznik nr 2a do SWZ, - Wzór umowy – załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: AZP.25.1.64.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30213000 Personalcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0002
Beschreibung: Dostawa zestawu do prezentacji multimedialnych do Zakładu Ortodoncji, przy ul. Waszyngtona 15A w Białymstoku