2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nový územní plán Města Pelhřimova
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zpracování Územního plánu (dále „ÚP“) Pelhřimov dle zákona č.283/2021 Sb., stavební zákon v platném znění, Vyhlášky č. 157/2024 Sb., o územně plánovací podkladech, územně plánovací dokumentaci a jednotném standardu v platném znění, dle schváleného Zadání ÚP Pelhřimov Zastupitelstvem města Pelhřimova dne 21. 06. 2023 a dalších strategických dokumentů a studií Města Pelhřimov a Kraje Vysočina (dále jen „Dílo“) a to: A. Návrh ÚP Pelhřimov pro společné jednání (grafickou a textovou část) a vyhodnocení vlivů na životní prostředí SEA (požadavek příslušného úřadu ve stanovisku k zadání ÚP); B. Návrh ÚP Pelhřimov pro veřejné projednání (grafickou a textovou část); C. ÚP Pelhřimov (grafická a textová část) po vydání ÚP a nabytí účinnosti;
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: MPe/OI/102/2025
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje níže uvedené změny závazku. Jedná se o důvody, které mohou prokazatelně podstatně změnit výchozí podmínky, za nichž byla smlouva uzavírána, představují vyhrazenou změnu závazku dle § 100 odst. 1 ZZVZ a jsou ex lege důvodem pro následnou změnu závazku dle § 222 ZZVZ. 10.1.1 VYHRAZENÁ ZMĚNA ZÁVAZKU VE VZTAHU K TERMÍNU REALIZACE Zadavatel si vyhrazuje možnost prodloužení termínu realizace díla z následujících důvodů: ● z důvodu vyšší moci nebo jiných neočekávaných okolností, které nastaly bez zavinění některé ze smluvních stran; ● nutnosti realizace dodatečných prací a služeb nebo změn prací a služeb, které budou mít prokazatelně vliv na prodloužení doby realizace díla. O prodloužení termínu dokončení díla bude mezi smluvními stranami uzavřen písemný dodatek ke smlouvě o dílo vycházející z objektivně zjištěného stavu. Termín realizace se prodlouží o počet dnů, po které nebylo možno provádět dílo z výše uvedených důvodů nebo o počet dnů potřebných k realizaci dodatečných prací a služeb nebo změn prací a služeb. 10.2. Pokud dojde v průběhu realizace veřejné zakázky k další potřebě změny závazku, bude zadavatel postupovat v souladu s § 222 ZZVZ. 10.3. Zadavatel si pro dobu realizace plnění předmětu veřejné zakázky nevyhrazuje žádné podmínky změny dodavatele dle § 100 odst. 2 ZZVZ. 10.4. Zadavatel ve vztahu k požadovanému plnění předmětu veřejné zakázky uvedenému v podmínkách jednacího řízení nepřipouští překročení nabídkové ceny. Jakékoliv vícenáklady oproti předložené nabídkové ceně jsou nepřípustné. Nabídková cena může být měněna pouze v souvislosti se změnou sazby DPH. Z jakýchkoliv jiných důvodů nesmí být nabídková cena měněna. Tímto ujednáním není však dotčena změna nabídkové ceny vzniklá v důsledku postupu dle § 222 ZZVZ, pokud smluvní strana realizující předmět plnění bude dle příslušných ustanovení OZ, při vlastní realizaci předmětu plnění veřejné zakázky bez zbytečného odkladu zákonným postupem informovat zadavatele o potřebě změny závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku.