See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup wraz z dostawą artykułów spożywczych, wody mineralnej 0,3l”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Zakup wraz z dostawą artykułów spożywczych, wody mineralnej 0,3l”. Przedmiot zamówienia został podzielony na 50 niepodzielnych części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Oferty można składać w odniesieniu do jednej, kilku lub wszystkich części zamówienia. Oferta w każdej części winna być pełna i powinna spełniać szczegółowe wymagania określone w SWZ i jej załącznikach. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia, których można udzielić jednemu wykonawcy.
Interne Kennung: NLZ.2023.271.07
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr: 6 Owoce inne niż tropikalne
Beschreibung: Część nr: 6 Owoce inne niż tropikalne
Interne Kennung: Część nr: 6
Los: LOT-0002
Titel: Część nr: 41 Warzywa
Beschreibung: Część nr:41 Warzywa
Interne Kennung: Część nr: 41
Los: LOT-0003
Titel: Część nr: 42 Owoce sezonowe
Beschreibung: Część nr:42 Owoce sezonowe
Interne Kennung: Część nr: 42