675445-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Zakup niezbędnego sprzętu medycznego dla miejskich szpitali na potrzeby Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup niezbędnego sprzętu medycznego dla miejskich szpitali na potrzeby Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca sprzedaż wraz z dostarczeniem, montażem i uruchomieniem u Zamawiającego niezbędnego sprzętu medycznego na potrzeby Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ według Załącznika nr 2.1 – 2.10. Zamówienie obejmuje 10 części. Zamawiający informuje, że w/w Części zamówienia objęte zostaną dotacją z budżetu Urzędu m. st. Warszawy w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Zakup niezbędnego sprzętu medycznego dla miejskich szpitali na potrzeby Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ”, które zostaną przyznane na podstawie umowy z Miastem stołecznym Warszawa. Zamawiający przewiduje, że umowa dotacyjna, o której mowa w zdaniu poprzedzającym będzie zobowiązywała Zamawiającego do przedłożenia wszystkich dokumentów (w tym m.in. Umowy z Wykonawcą i prawidłowo wystawionej faktury) stanowiących warunek uruchomienia środków finansowych w nieprzekraczalnym terminie do dnia 13 listopada 2026 roku. Zamówienie obejmuje 10 części: Część 1 zamówienia: Dostawa aparatu do znieczulenia wraz w kardiomonitorem – 1 sztuka. Część 2 zamówienia: Dostawa zestawu do histeroskopii z kanałem roboczym – 1 zestaw. Część 3 zamówienia: Dostawa zestawu narzędzi do histeroskopii – 2 komplety. Część 4 zamówienia: Dostawa cienkiego resektoskopu (mini-resektoskopu) bipolarnego z optyką i akcesoriami – 1 zestaw. Część 5 zamówienia: Dostawa respiratora transportowego przystosowanego do pracy w MRI – 1 sztuka. Część 6 zamówienia: Dostawa stolika operacyjnego – 1 sztuka. Część 7 zamówienia: Dostawa cystoskopu – 1 sztuka. Część 8 zamówienia: Dostawa wózka anestezjologicznego – 4 sztuki. Część 9 zamówienia: Dostawa wózka oddziałowego – 2 sztuki. Część 10 zamówienia: Dostawa wózka do akcesoriów – 1 sztuka. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, minimalne parametry techniczne i użytkowe oraz wymagania dotyczące integracji i odbioru określają Załączniki od nr 2.1 do nr 2.10 do SWZ –Zestawienie parametrów/Specyfikacja techniczna. Pozostałe wymagania zostały określone w Załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: 21/2026/DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 zamówienia: Dostawa aparatu do znieczulenia wraz w kardiomonitorem - 1 sztuka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca sprzedaż wraz z dostarczeniem, montażem i uruchomieniem u Zamawiającego niezbędnego sprzętu medycznego na potrzeby Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, minimalne parametry techniczne i użytkowe oraz wymagania dotyczące integracji i odbioru określa Załącznik nr 2.1 do SWZ - Zestawienie parametrów/Specyfikacja techniczna. Pozostałe wymagania zostały określone w Załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Haupteinstufung (cpv): 33172100 Ausrüstung für Anästhesie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 zamówienia: Dostawa zestawu do histeroskopii z kanałem roboczym – 1 zestaw
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca sprzedaż wraz z dostarczeniem, montażem i uruchomieniem u Zamawiającego niezbędnego sprzętu medycznego na potrzeby Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, minimalne parametry techniczne i użytkowe oraz wymagania dotyczące integracji i odbioru określa Załącznik nr 2.2 do SWZ - Zestawienie parametrów/Specyfikacja techniczna. Pozostałe wymagania zostały określone w Załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Haupteinstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
Los: LOT-0003
Titel: Cześć 3 Dostawa zestawu narzędzi do histeroskopii – 2 komplety
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca sprzedaż wraz z dostarczeniem, montażem i uruchomieniem u Zamawiającego niezbędnego sprzętu medycznego na potrzeby Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, minimalne parametry techniczne i użytkowe oraz wymagania dotyczące integracji i odbioru określa Załącznik nr 2.3 do SWZ - Zestawienie parametrów/Specyfikacja techniczna. Pozostałe wymagania zostały określone w Załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 zamówienia: Dostawa cienkiego resektoskopu (mini-resektoskopu) bipolarnego z optyką i akcesoriami – 1 zestaw
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca sprzedaż wraz z dostarczeniem, montażem i uruchomieniem u Zamawiającego niezbędnego sprzętu medycznego na potrzeby Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, minimalne parametry techniczne i użytkowe oraz wymagania dotyczące integracji i odbioru określa Załącznik nr 2.4 do SWZ - Zestawienie parametrów/Specyfikacja techniczna. Pozostałe wymagania zostały określone w Załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 zamówienia: Dostawa respiratora transportowego przystosowanego do pracy w MRI – 1 sztuka.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca sprzedaż wraz z dostarczeniem, montażem i uruchomieniem u Zamawiającego niezbędnego sprzętu medycznego na potrzeby Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, minimalne parametry techniczne i użytkowe oraz wymagania dotyczące integracji i odbioru określa Załącznik nr 2.5 do SWZ - Zestawienie parametrów/Specyfikacja techniczna. Pozostałe wymagania zostały określone w Załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Haupteinstufung (cpv): 33172000 Ausrüstung für Anästhesie und Reanimation
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 zamówienia: Dostawa stolika operacyjnego – 1 sztuka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca sprzedaż wraz z dostarczeniem, montażem i uruchomieniem u Zamawiającego niezbędnego sprzętu medycznego na potrzeby Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, minimalne parametry techniczne i użytkowe oraz wymagania dotyczące integracji i odbioru określa Załącznik nr 2.6 do SWZ - Zestawienie parametrów/Specyfikacja techniczna. Pozostałe wymagania zostały określone w Załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Haupteinstufung (cpv): 33192200 Medizinische Tische
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 zamówienia: Dostawa cystoskopu – 1 sztuka.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca sprzedaż wraz z dostarczeniem, montażem i uruchomieniem u Zamawiającego niezbędnego sprzętu medycznego na potrzeby Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, minimalne parametry techniczne i użytkowe oraz wymagania dotyczące integracji i odbioru określa Załącznik nr 2.7 do SWZ - Zestawienie parametrów/Specyfikacja techniczna. Pozostałe wymagania zostały określone w Załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Haupteinstufung (cpv): 33125000 Ausrüstung für urologische Untersuchungen
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 zamówienia: Dostawa wózka anestezjologicznego – 4 sztuki.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca sprzedaż wraz z dostarczeniem, montażem i uruchomieniem u Zamawiającego niezbędnego sprzętu medycznego na potrzeby Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, minimalne parametry techniczne i użytkowe oraz wymagania dotyczące integracji i odbioru określa Załącznik nr 2.8 do SWZ - Zestawienie parametrów/Specyfikacja techniczna. Pozostałe wymagania zostały określone w Załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Menge: 4 Stück
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 zamówienia: Dostawa wózka oddziałowego – 2 sztuki.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca sprzedaż wraz z dostarczeniem, montażem i uruchomieniem u Zamawiającego niezbędnego sprzętu medycznego na potrzeby Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, minimalne parametry techniczne i użytkowe oraz wymagania dotyczące integracji i odbioru określa Załącznik nr 2.9 do SWZ - Zestawienie parametrów/Specyfikacja techniczna. Pozostałe wymagania zostały określone w Załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Menge: 2 Stück
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 zamówienia: Dostawa wózka do akcesoriów – 1 sztuka.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca sprzedaż wraz z dostarczeniem, montażem i uruchomieniem u Zamawiającego niezbędnego sprzętu medycznego na potrzeby Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, minimalne parametry techniczne i użytkowe oraz wymagania dotyczące integracji i odbioru określa Załącznik nr 2.10 do SWZ - Zestawienie parametrów/Specyfikacja techniczna. Pozostałe wymagania zostały określone w Załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 21/2026/DZP
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33100000 Urządzenia medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Główna klasyfikacja (cpv): 33172100 Urządzenia do anestezji
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33123210 Urządzenia do monitorowania czynności serca
Ilość: 1 sztuka
Część zamówienia: LOT-0002
Główna klasyfikacja (cpv): 33168000 Przyrządy do endoskopii, endochirurgii
Część zamówienia: LOT-0003
Część zamówienia: LOT-0004
Część zamówienia: LOT-0005
Główna klasyfikacja (cpv): 33172000 Urządzenia do anestezji i resuscytacji
Część zamówienia: LOT-0006
Główna klasyfikacja (cpv): 33192200 Stoły medyczne
Część zamówienia: LOT-0007
Główna klasyfikacja (cpv): 33125000 Urządzenia do badań urologicznych
Część zamówienia: LOT-0008
Główna klasyfikacja (cpv): 33192000 Meble medyczne
Ilość: 4 sztuki
Część zamówienia: LOT-0009
Ilość: 2 sztuki
Część zamówienia: LOT-0010