675451-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinsoftwarepaket – 09/PN/2026 Rozbudowa Systemu do Telereradiologii dla SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II w ramach projektu FEnIKS.06.01_IP.03-0023/25 – Zadanie 1
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 09/PN/2026 Rozbudowa Systemu do Telereradiologii dla SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II w ramach projektu FEnIKS.06.01_IP.03-0023/25 – Zadanie 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa Systemu Teleradiologii dla SP ZOZ, obejmująca dostawę, wdrożenie, konfigurację i uruchomienie zintegrowanego systemu do obsługi teleradiologii, wraz z zapewnieniem infrastruktury chmurowej, archiwizacji danych medycznych, integracji z systemami Zamawiającego oraz świadczeniem usług utrzymaniowych i serwisowych. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 566078-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: ___ wykaz oświadczeń, podmiotowych i przedmiotowych środków dowodowych zawarty jest w Rozdziale VII SWZ ___ Zamawiający, zgodnie z art. 139 Ustawy Pzp., przewiduje odwróconą kolejność czynności, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy