2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nemocnice Havlíčkův Brod - vybavení rehabilitace II
Beschreibung: Účelem veřejné zakázky je vybavení rehabilitačního oddělení a to v rozsahu a za podmínek: - uvedených v Zadávací dokumentaci a jejích přílohách vždy pro příslušnou část, zejm. příloze č. 1 a v závazných obchodních a smluvních podmínkách pro příslušnou část.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33158200 Ausrüstung für Elektrotherapie, 33150000 Geräte für die Strahlentherapie, Mechanotherapie, Elektrotherapie und Physiotherapie, 33158000 Elektrische, elektromagnetische und mechanische Behandlung, 33154000 Ausrüstung für Mechanotherapie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 - Stimulační a rehabilitační vybavení
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 1 ks vysokoindukčního magnetického stimulátoru, 1 ks rehabilitačního chodníku se závěsným systémem, a 1 ks vodoléčby pro horní a dolní končetiny. Dodávky budou nová zařízení vč. veškerých s předmětem smlouvy souvisejících činností, součástí a příslušenství, a byly tak plně funkční a mohly být plně využívány ke svému účelu, dle specifikace uvedené v příloze č. 1 a za podmínek uvedených ve smlouvě pro tuto část.
Interne Kennung: Část 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33158200 Ausrüstung für Elektrotherapie, 33150000 Geräte für die Strahlentherapie, Mechanotherapie, Elektrotherapie und Physiotherapie, 33158000 Elektrische, elektromagnetische und mechanische Behandlung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si dle § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje možnosti změny závazku tak, jak jsou uvedeny ve smlouvě zveřejněné na profilu zadavatele.
Los: LOT-0003
Titel: Část 3 - Vybavení pro rehabilitaci ruky
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka ergoterapeutického vybavení pro rehabiliataci ruky, doplnění přísloušenství dle přílohy č.1. Dodávky budou nová zařízení vč. veškerých s předmětem smlouvy souvisejících činností, součástí a příslušenství, a byly tak plně funkční a mohly být plně využívány ke svému účelu, dle specifikace uvedené v příloze č. 1 a za podmínek uvedených ve smlouvě pro tuto část.
Interne Kennung: Část 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33154000 Ausrüstung für Mechanotherapie, 33150000 Geräte für die Strahlentherapie, Mechanotherapie, Elektrotherapie und Physiotherapie
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 - Terapeutické stimulační a stabilometrické vybavení
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 1 ks balanční plošiny se zpětnou vazbou, 1 ks magnetického indukčního přístroje pro stimulaci svalů pánevního dna u inkontinentních pacientů. Dodávky budou nová zařízení vč. veškerých s předmětem smlouvy souvisejících činností, součástí a příslušenství, a byly tak plně funkční a mohly být plně využívány ke svému účelu, dle specifikace uvedené v příloze č. 1 a za podmínek uvedených ve smlouvě pro tuto část.
Interne Kennung: Část 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33150000 Geräte für die Strahlentherapie, Mechanotherapie, Elektrotherapie und Physiotherapie, 33158000 Elektrische, elektromagnetische und mechanische Behandlung