See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stedelijke basisschool Guido Gezelle, nieuwbouw, Lot 1/Ruwbouw en Afwerking
Beschreibung: Stedelijke basisschool Guido Gezelle, nieuwbouw, Lot 1/Ruwbouw en Afwerking
Interne Kennung: PPP08U-3687/6042/2025/035
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/035_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (Volgende opties zijn opgenomen in het dossier : o 28.41. Vloeren – houten roostering met multiplex beplating o 56.15.10. Vast binnenmeubilair – kastenwand + aanrecht kleuter/type 5 o 27.32 kolommen – gemetalliseerd profielstaal o 27.71 brandbeveiliging - brandwerend verfsysteem o 27.12 balken – gemetalliseerd profielstaal o 27.71 brandbeveiliging - brandwerend verfsysteem - Schilderwerk betonmetselwerk klassen o 80.41. Binnenschilderwerken op metselwerk – acrylaatsipersie)