67555-2026 - Ergebnis
Tschechien – Druckpapier – Nepředtištěný papír v rolích s ochrannými prvky
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNepředtištěný papír v rolích s ochrannými prvky
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky nepředtištěného papíru v rolích dané šíře a gramáže, určený předně pro následné strojní zpracování na velkoobjemových inkoustových produkčních tiskových a balících linkách, který je opatřen ochrannými prvky (giloši a mikronásekem).
Interne Kennung320240076
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30197630 Druckpapier
5. Los
LosLOT-0002