2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Gronowo Elbląskie
Beschreibung: 1. Zakres zamówienia: 1) Odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych zmieszanych (kod 200301) w zabudowie jednorodzinnej będzie się odbywało bezpośrednio od właścicieli nieruchomości zamieszkałych w zabudowie jednorodzinnej i zagrodowej. Właściciel nieruchomości umożliwi Wykonawcy swobodny dostęp do pojemnika na odpady. Jeżeli nieruchomość nie jest wyposażona w pojemniki do gromadzenia odpadów komunalnych zmieszanych lub odpadów pozostałych po segregacji Wykonawca na wniosek właściciela nieruchomości ma obowiązek takowy dostarczyć wówczas koszt pojemnika pokrywa właściciel nieruchomości bezpośrednio u Wykonawcy. Pojemniki muszą być szczelne, zamykane oraz zapewniać zebranie wszystkich odpadów z terenu nieruchomości w okresie między kolejnymi wywozami. Pojemniki do gromadzenia odpadów zmieszanych oraz odpadów pozostałych po segregacji ustala się o pojemności w litrach: 110, 120, 240. Częstotliwość wywozu przez Wykonawcę odpadów zmieszanych oraz odpadów pozostałych po segregacji – nie rzadziej niż raz co dwa tygodnie. Jeżeli ustawienie pojemników do zbierania niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych jest niemożliwe lub utrudnione, właściciele nieruchomości mogą stosować do zbiórki tych odpadów worki o pojemności 120 l. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia odebranych odpadów do Zakładu Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. w Elblągu, ul. Mazurska 42. Odbiór odpadów odbywać się będzie zgodnie z harmonogramem opracowanym przez Wykonawcę, zatwierdzonym przez Zamawiającego i podanym do ogólnej wiadomości, w tym również udostępniony na stronie internetowej Zamawiającego i Wykonawcy. 2) Odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych zmieszanych (kod 200301) w terenie zabudowy wielorodzinnej odbywać się będzie poprzez ustawione pojemniki we wskazanych miejscach zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ. Właściciel nieruchomości/zarządca umożliwi Wykonawcy swobodny dostęp do pojemników służących do gromadzenia odpadów komunalnych zmieszanych lub odpadów pozostałych po segregacji. Jeżeli nieruchomość nie jest wyposażona w pojemniki do gromadzenia odpadów komunalnych zmieszanych lub odpadów pozostałych po segregacji Wykonawca na wniosek właściciela nieruchomości/zarządcy ma obowiązek takowe dostarczyć - koszt wyposażenia nieruchomości w pojemniki pokrywa właściciel nieruchomości/zarządca bezpośrednio u Wykonawcy. Pojemniki muszą być szczelne, zamykane oraz zapewniać zebranie wszystkich odpadów z terenu nieruchomości w okresie między kolejnymi wywozami. Pojemniki do gromadzenia odpadów zmieszanych lub odpadów pozostałych po segregacji ustala się o pojemności w litrach: 110, 120, 240 i 1100. Częstotliwość wywozu przez Wykonawcę odpadów zmieszanych oraz odpadów pozostałych po segregacji – nie rzadziej niż raz w tygodniu. W/w odpady przekazywane będą przez mieszkańców we własnym zakresie do wyznaczonych miejsc. Odbiór odpadów odbywać się będzie zgodnie z harmonogramem opracowanym przez Wykonawcę, zatwierdzonym przez Zamawiającego i podanym do ogólnej wiadomości, w tym również udostępniony na stronie internetowej Zamawiającego i Wykonawcy. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia odebranych odpadów do Zakładu Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. w Elblągu, ul. Mazurska 42. 3) Selektywne odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych następujących frakcji odpadów tj. • papier i tektura, kod 200101, 150101 • szkła, opakowania ze szkła, kod 200102,150107 • metale, tworzywa sztuczne, opakowania wielomateriałowe kod 200140, 200139, 150104, 150102, 150105, 150106, • bioodpady kod 200201, • popiół kod 200199 odbywać się będzie bezpośrednio od właścicieli nieruchomości zamieszkałych w zabudowie jednorodzinnej i zagrodowej. Wykonawca w ramach zamówienia zobowiązany jest do dostarczenia mieszkańcom worków do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (papier, metale i tworzywa sztuczne, szkło, „Bio”) o pojemności 120 l wykonanych z folii LDPE o wymiarach 70 cm x 110 cm, odpowiednio dla każdej frakcji odpadów: - kolor niebieski z napisem „Papier” o minimalnej grubości 0,05 mm - worki przeznaczone do gromadzenia odpadów z papieru oraz makulatury, częstotliwość odbioru: nie rzadziej niż raz miesiącu, - kolor żółty z napisem „Metale i tworzywa sztuczne” o minimalnej grubości 0,05 mm – worki przeznaczone do gromadzenia odpadów z tworzyw sztucznych, metali oraz opakowań wielomateriałowych, częstotliwość odbioru: nie rzadziej niż co dwa tygodnie, - kolor zielony z napisem „Szkło” o minimalnej grubości 0,07 mm – worki przeznaczone do gromadzenia odpadów ze szkła bezbarwnego oraz kolorowego, częstotliwość odbioru: nie rzadziej niż raz miesiącu, - kolor brązowy z napisem „Bio” o minimalnej grubości 0,05 mm - worki przeznaczone do gromadzenia bioodpadów, częstotliwość odbioru: w okresie od 01 maja do 30 września odbiór 2 razy w miesiącu w pozostałym okresie nie rzadziej niż raz na miesiąc, - frakcja odpadu popiół, Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć mieszkańcom, pojemniki ocynkowane na kółkach o pojemności 120 l - muszą być przystosowane do opróżniania przy użyciu śmieciarki, szacuje się, że Wykonawca powinien dostarczyć ok. 830 szt. +/- 5 % pojemników do dnia 15.01.2024 r., częstotliwość odbioru: w okresie od 01 maja do 30 września odbiór 1 raz w miesiącu w pozostałym okresie nie rzadziej niż 2 razy w miesiącu. Szczegółowy zakres zamówienia w SWZ.
Interne Kennung: ZRGo.271.5.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Gronowo Elbląskie
Beschreibung: 1. Zakres zamówienia: 1) Odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych zmieszanych (kod 200301) w zabudowie jednorodzinnej będzie się odbywało bezpośrednio od właścicieli nieruchomości zamieszkałych w zabudowie jednorodzinnej i zagrodowej. Właściciel nieruchomości umożliwi Wykonawcy swobodny dostęp do pojemnika na odpady. Jeżeli nieruchomość nie jest wyposażona w pojemniki do gromadzenia odpadów komunalnych zmieszanych lub odpadów pozostałych po segregacji Wykonawca na wniosek właściciela nieruchomości ma obowiązek takowy dostarczyć wówczas koszt pojemnika pokrywa właściciel nieruchomości bezpośrednio u Wykonawcy. Pojemniki muszą być szczelne, zamykane oraz zapewniać zebranie wszystkich odpadów z terenu nieruchomości w okresie między kolejnymi wywozami. Pojemniki do gromadzenia odpadów zmieszanych oraz odpadów pozostałych po segregacji ustala się o pojemności w litrach: 110, 120, 240. Częstotliwość wywozu przez Wykonawcę odpadów zmieszanych oraz odpadów pozostałych po segregacji – nie rzadziej niż raz co dwa tygodnie. Jeżeli ustawienie pojemników do zbierania niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych jest niemożliwe lub utrudnione, właściciele nieruchomości mogą stosować do zbiórki tych odpadów worki o pojemności 120 l. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia odebranych odpadów do Zakładu Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. w Elblągu, ul. Mazurska 42. Odbiór odpadów odbywać się będzie zgodnie z harmonogramem opracowanym przez Wykonawcę, zatwierdzonym przez Zamawiającego i podanym do ogólnej wiadomości, w tym również udostępniony na stronie internetowej Zamawiającego i Wykonawcy. 2) Odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych zmieszanych (kod 200301) w terenie zabudowy wielorodzinnej odbywać się będzie poprzez ustawione pojemniki we wskazanych miejscach zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ. Właściciel nieruchomości/zarządca umożliwi Wykonawcy swobodny dostęp do pojemników służących do gromadzenia odpadów komunalnych zmieszanych lub odpadów pozostałych po segregacji. Jeżeli nieruchomość nie jest wyposażona w pojemniki do gromadzenia odpadów komunalnych zmieszanych lub odpadów pozostałych po segregacji Wykonawca na wniosek właściciela nieruchomości/zarządcy ma obowiązek takowe dostarczyć - koszt wyposażenia nieruchomości w pojemniki pokrywa właściciel nieruchomości/zarządca bezpośrednio u Wykonawcy. Pojemniki muszą być szczelne, zamykane oraz zapewniać zebranie wszystkich odpadów z terenu nieruchomości w okresie między kolejnymi wywozami. Pojemniki do gromadzenia odpadów zmieszanych lub odpadów pozostałych po segregacji ustala się o pojemności w litrach: 110, 120, 240 i 1100. Częstotliwość wywozu przez Wykonawcę odpadów zmieszanych oraz odpadów pozostałych po segregacji – nie rzadziej niż raz w tygodniu. W/w odpady przekazywane będą przez mieszkańców we własnym zakresie do wyznaczonych miejsc. Odbiór odpadów odbywać się będzie zgodnie z harmonogramem opracowanym przez Wykonawcę, zatwierdzonym przez Zamawiającego i podanym do ogólnej wiadomości, w tym również udostępniony na stronie internetowej Zamawiającego i Wykonawcy. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia odebranych odpadów do Zakładu Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. w Elblągu, ul. Mazurska 42. 3) Selektywne odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych następujących frakcji odpadów tj. • papier i tektura, kod 200101, 150101 • szkła, opakowania ze szkła, kod 200102,150107 • metale, tworzywa sztuczne, opakowania wielomateriałowe kod 200140, 200139, 150104, 150102, 150105, 150106, • bioodpady kod 200201, • popiół kod 200199 odbywać się będzie bezpośrednio od właścicieli nieruchomości zamieszkałych w zabudowie jednorodzinnej i zagrodowej. Wykonawca w ramach zamówienia zobowiązany jest do dostarczenia mieszkańcom worków do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (papier, metale i tworzywa sztuczne, szkło, „Bio”) o pojemności 120 l wykonanych z folii LDPE o wymiarach 70 cm x 110 cm, odpowiednio dla każdej frakcji odpadów: - kolor niebieski z napisem „Papier” o minimalnej grubości 0,05 mm - worki przeznaczone do gromadzenia odpadów z papieru oraz makulatury, częstotliwość odbioru: nie rzadziej niż raz miesiącu, - kolor żółty z napisem „Metale i tworzywa sztuczne” o minimalnej grubości 0,05 mm – worki przeznaczone do gromadzenia odpadów z tworzyw sztucznych, metali oraz opakowań wielomateriałowych, częstotliwość odbioru: nie rzadziej niż co dwa tygodnie, - kolor zielony z napisem „Szkło” o minimalnej grubości 0,07 mm – worki przeznaczone do gromadzenia odpadów ze szkła bezbarwnego oraz kolorowego, częstotliwość odbioru: nie rzadziej niż raz miesiącu, - kolor brązowy z napisem „Bio” o minimalnej grubości 0,05 mm - worki przeznaczone do gromadzenia bioodpadów, częstotliwość odbioru: w okresie od 01 maja do 30 września odbiór 2 razy w miesiącu w pozostałym okresie nie rzadziej niż raz na miesiąc, - frakcja odpadu popiół, Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć mieszkańcom, pojemniki ocynkowane na kółkach o pojemności 120 l - muszą być przystosowane do opróżniania przy użyciu śmieciarki, szacuje się, że Wykonawca powinien dostarczyć ok. 830 szt. +/- 5 % pojemników do dnia 15.01.2024 r., częstotliwość odbioru: w okresie od 01 maja do 30 września odbiór 1 raz w miesiącu w pozostałym okresie nie rzadziej niż 2 razy w miesiącu. Szczegółowy zakres zamówienia w SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 34928480 Abfallcontainer und -körbe