675640-2026 - Wettbewerb
Polen – Röntgengeräte – D-38/N/26 Zakup aparatu RTG dla Zakładu Radiologii
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: D-38/N/26 Zakup aparatu RTG dla Zakładu Radiologii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup aparatu RTG dla Zakładu Radiologii wraz z adaptacja pomieszczenia na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy.
Interne Kennung: D-38/N/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych Uzasadnienie braku podziału na części: Nie ma możliwości podziału na mniejsze części jednego przedmiotu zamówienia z uwagi na to, że przedmiot zamówienia jest jednym aparatem.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup aparatu RTG dla Zakładu Radiologii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup stacjonarnego aparatu RTG wraz z adaptacją pomieszczenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1.1 do Formularza ofertowego.
Interne Kennung: Zakup aparatu RTG dla Zakładu Radiologii- 1 kpl