2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kalkulatory internetowe dla deklaracji podatkowych i odpadowych
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia są kalkulatory internetowe (podatkowe i odpadowe), przez co należy rozumieć świadczenie przez Wykonawcę usług na rzecz Zamawiającego, polegających na udostępnieniu Podatnikom przez Wykonawcę Systemu informatycznego w modelu SaaS w oparciu o infrastrukturę Wykonawcy. 2) System musi zawierać co najmniej jedną instrukcję i/lub poradnik i/lub film instruktażowy i/lub animację dotyczącą jego obsługi oraz podpowiedzi ułatwiające wypełnianie danych. 3) Użytkownicy systemu powinni mieć możliwość korzystania z aplikacji na dowolnym urządzeniu (laptop, tablet czy smartfon), a witryna powinna dopasować swoją rozdzielczość do każdego z tych urządzeń i zapewnić komfort przy korzystaniu z aplikacji. 4) Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia, określony został we Wzorze umowy wraz z załącznikami, stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ.
Interne Kennung: ZPb-II.271.164.2025.DK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001