675658-2025 - Wettbewerb
Polen – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Dostawa sprzętu do diagnostyki genetycznej.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu do diagnostyki genetycznej.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu do diagnostyki genetycznej wyszczególnionej w częściach dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, a w tym: a) Część nr 1 - Aparat NGS – sekwenator następnej generacji z certyfikatem, b) Część nr 2 - Stacja pipetująca do przygotowywania reakcji PCR, c) Część nr 3 - Automatyczny system do izolacji kwasów nukleinowych z certyfikatem CE IVD. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, orientacyjne ilości dostaw oraz wymagania zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia – zestawieniu parametrów wymaganych dla Części od nr 1 do nr 3 - Załączniki nr 2 do SWZ oraz Formularzach cenowo - ofertowych dla Części od nr 1 do nr 3 - Załączniki nr 1 do SWZ, będącymi integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach: a) Część nr 1 - Aparat NGS – sekwenator następnej generacji z certyfikatem – 1 szt., b) Część nr 2 - Stacja pipetująca do przygotowywania reakcji PCR – 1 szt., c) Część nr 3 - Automatyczny system do izolacji kwasów nukleinowych z certyfikatem CE IVD – 1 szt., opisanych w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ. 4. Zamawiający nie dopuszcza składanie ofert równoważnych.
Interne KennungPostępowanie nr 62, ZP.261.10-AM.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 - Aparat NGS – sekwenator następnej generacji z certyfikatem
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatu NGS – sekwenatora następnej generacji z certyfikatem dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, orientacyjne ilości dostaw oraz wymagania zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia – zestawieniu parametrów wymaganych dla Części nr 1 - Załącznik nr 2 do SWZ oraz Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 1 - Załącznik nr 1 do SWZ, będącymi integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotu zamówienia w ilości: Część nr 1 - Aparat NGS – sekwenator następnej generacji z certyfikatem – 1 szt., opisanego w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 1) Dostawa przedmiotu zamówienia od daty zawarcia umowy do dnia 01.12.2025r. w miejsce wskazane przez Zamawiającego wraz z fakturą i po podpisaniu protokołu zdawczo-odbiorczego z dostawy. 2) Uruchomienie dostarczonych urządzeń i przekazanie do eksploatacji klinicznej najpóźniej do 31.03.2026r.
Interne KennungCzęść nr 1
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 - Stacja pipetująca do przygotowywania reakcji PCR
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa stacji pipetującej do przygotowywania reakcji PCR dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, orientacyjne ilości dostaw oraz wymagania zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia – zestawieniu parametrów wymaganych dla Części nr 2 - Załącznik nr 2 do SWZ oraz Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 2 - Załącznik nr 1 do SWZ, będącymi integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotu zamówienia w ilości: Część nr 2 - Stacja pipetująca do przygotowywania reakcji PCR – 1 szt., opisana w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 1) Dostawa przedmiotu zamówienia od daty zawarcia umowy do dnia 01.12.2025r. w miejsce wskazane przez Zamawiającego wraz z fakturą i po podpisaniu protokołu zdawczo-odbiorczego z dostawy. 2) Uruchomienie dostarczonych urządzeń i przekazanie do eksploatacji klinicznej najpóźniej do 31.03.2026r.
Interne KennungCzęść nr 2
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3 - Automatyczny system do izolacji kwasów nukleinowych z certyfikatem CE IVD
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa automatycznego systemu do izolacji kwasów nukleinowych z certyfikatem CE IVD dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, orientacyjne ilości dostaw oraz wymagania zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia – zestawieniu parametrów wymaganych dla Części nr 3 - Załącznik nr 2 do SWZ oraz Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 3 - Załącznik nr 1 do SWZ, będącymi integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotu zamówienia w ilości: Część nr 3 - Automatyczny system do izolacji kwasów nukleinowych z certyfikatem CE IVD – 1 szt., opisana w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 1) Dostawa przedmiotu zamówienia od daty zawarcia umowy do dnia 01.12.2025r. w miejsce wskazane przez Zamawiającego wraz z fakturą i po podpisaniu protokołu zdawczo-odbiorczego z dostawy. 2) Uruchomienie dostarczonych urządzeń i przekazanie do eksploatacji klinicznej najpóźniej do 31.03.2026r.
Interne KennungCzęść nr 3