See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług przewozowych w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Gminy Iwanowice, Gminy Michałowice i Gminy Słomniki w ramach linii komunikacyjnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przewozowych w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Gmin Iwanowice, Michałowice i Słomniki w ramach linii komunikacyjnych: 1) „L1” - Władysław – Maszków – Michałowice. 2) „L2” - Celiny – Maszków – Michałowice 3) „L3” - Grzegorzowice Wielkie – Widoma – Michałowice 4) „L4 - Iwanowice Dworskie - Sułkowice – Michałowice 5) „L5” - Zagaje - Iwanowice Dworskie - Miłocice – Słomniki Zamówienie jest realizowane w ramach dopłaty z Funduszu rozwoju przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej. Zamawiający Gmina Iwanowice jest w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym Organizatorem, zapewniającym funkcjonowanie publicznego transportu zbiorowego na terenie Gminy Iwanowice i Gminy Michałowice. Wykonawca wyłoniony w niniejszym postępowaniu, po zawarciu umowy o świadczenie usług stanie się Operatorem publicznego transportu zbiorowego.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: "Świadczenie usług przewozowych w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Gminy Iwanowice, Gminy Michałowice i Gminy Słomniki w ramach linii komunikacyjnych dla których Organizatorem jest Gmina Iwanowice" - Część I
Beschreibung: "Świadczenie usług przewozowych w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Gminy Iwanowice, Gminy Michałowice i Gminy Słomniki w ramach linii komunikacyjnych dla których Organizatorem jest Gmina Iwanowice" - Część I (w ramach linii komunikacyjnej Władysław – Maszków – Michałowice oraz Celiny – Maszków – Michałowice”). Planowana praca przewozowa Dla Linii Władysław – Maszków – Michałowice – Cz. I Zamówienia a. Długość linii komunikacyjnej w jednym kierunku – 18 km. b. Dzienna liczba kursów: kierunek Władysław Pętla – Maszków – Michałowice ˗ Poniedziałek – piątek: 5 kursów; soboty, niedziele i święta: 3 kursy kierunek Michałowice – Maszków – Władysław Poniedziałek – piątek:5 kursów; soboty; niedziele i święta: 3 kursy Planowana praca przewozowa w całym okresie obowiązywania zamówienia 158 796 wozokilometrów. Dla linii Celiny - Maszków – Michałowice – Cz. I Zamówienia a. Długość linii komunikacyjnej w jednym kierunku – 22,8 km. b. Dzienna liczba kursów: kierunek Celiny Pętla – Maszków – Michałowice ˗ Poniedziałek – piątek: 7 kursów; soboty: 4 kursy; niedziele i święta: 3 kursy kierunek Michałowice – Maszków – Celiny w dni powszednie ˗ Poniedziałek – piątek:7 kursów; soboty: 4 kursy; niedziele i święta: 3 kursy Planowana praca przewozowa 271 046,40 wozokilometrów Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego i polegających na powtórzeniu usług polegających na wykonywaniu autobusowych przewozów o charakterze użyteczności publicznej w ramach linii komunikacyjnej, stanowiących nie więcej niż 50% pracy przewozowej zamówienia podstawowego. Zamówienie udzielone zostanie w trybie zamówienia z wolnej ręki zgodnie z warunkami zamówienia podstawowego w przypadku wystąpienia konieczności zwiększenia ilości wykonania przedmiotowych usług oraz w przypadku, gdy na skutek przedłużania się procedury przetargowej konieczne będzie zapewnienie ciągłości świadczenia usług dot. przedmiotu zamówienia.
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Los: LOT-0002
Titel: "Świadczenie usług przewozowych w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Gminy Iwanowice, Gminy Michałowice i Gminy Słomniki w ramach linii komunikacyjnych dla których Organizatorem jest Gmina Iwanowice" - Część II
Beschreibung: "Świadczenie usług przewozowych w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Gminy Iwanowice, Gminy Michałowice i Gminy Słomniki w ramach linii komunikacyjnych dla których Organizatorem jest Gmina Iwanowice" - Część II (w ramach linii komunikacyjnej Grzegorzowice Wielkie – Widoma - Michałowice ). Długość linii komunikacyjnej w jednym kierunku – 23,6 km. Dzienna liczba kursów: kierunek Grzegorzowice Wielkie– Widoma – Michałowice - Poniedziałek – piątek: 10 kursów; soboty: 6 kursów; niedziele i święta: 6 kursów kierunek Michałowice– Widoma – Grzegorzowice Wielkie - Poniedziałek – piątek: 10 kursów; soboty: 6 kursów; niedziele i święta: 6 kursów Planowana praca przewozowa: 342 200 wozokilometrów Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego i polegających na powtórzeniu usług polegających na wykonywaniu autobusowych przewozów o charakterze użyteczności publicznej w ramach linii komunikacyjnej, stanowiących nie więcej niż 50% pracy przewozowej zamówienia podstawowego. Zamówienie udzielone zostanie w trybie zamówienia z wolnej ręki zgodnie z warunkami zamówienia podstawowego w przypadku wystąpienia konieczności zwiększenia ilości wykonania przedmiotowych usług oraz w przypadku, gdy na skutek przedłużania się procedury przetargowej konieczne będzie zapewnienie ciągłości świadczenia usług dot. przedmiotu zamówienia.
Los: LOT-0003
Titel: "Świadczenie usług przewozowych w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Gminy Iwanowice, Gminy Michałowice i Gminy Słomniki w ramach linii komunikacyjnych dla których Organizatorem jest Gmina Iwanowice" - Część III (w ramach linii komunikacyjnej: Linii Iwanowice Dworskie – Sułkowice - Michałowice – Cz. III zamówienia).
Beschreibung: "Świadczenie usług przewozowych w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Gminy Iwanowice, Gminy Michałowice i Gminy Słomniki w ramach linii komunikacyjnych dla których Organizatorem jest Gmina Iwanowice" - Część III (w ramach linii komunikacyjnej: Linii Iwanowice Dworskie – Sułkowice - Michałowice – Cz. III zamówienia). a. Długość linii komunikacyjnej w jednym kierunku – 19,3 km. b. Dzienna liczba kursów: kierunek Iwanowice Dworskie – Sułkowice – Michałowice - Poniedziałek – piątek: 8 kursów; soboty: 4 kursy; niedziele i święta: 4 kursy kierunek Michałowice– Sułkowice – Iwanowice Dworskie - Poniedziałek – piątek: 8 kursów; soboty: 4 kursy; niedziele i święta: 4 kursy Planowana praca przewozowa: 71 796 wozokilometrów Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego i polegających na powtórzeniu usług polegających na wykonywaniu autobusowych przewozów o charakterze użyteczności publicznej w ramach linii komunikacyjnej, stanowiących nie więcej niż 50% pracy przewozowej zamówienia podstawowego. Zamówienie udzielone zostanie w trybie zamówienia z wolnej ręki zgodnie z warunkami zamówienia podstawowego w przypadku wystąpienia konieczności zwiększenia ilości wykonania przedmiotowych usług oraz w przypadku, gdy na skutek przedłużania się procedury przetargowej konieczne będzie zapewnienie ciągłości świadczenia usług dot. przedmiotu zamówienia.
Los: LOT-0004
Titel: "Świadczenie usług przewozowych w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Gminy Iwanowice, Gminy Michałowice i Gminy Słomniki w ramach linii komunikacyjnych dla których Organizatorem jest Gmina Iwanowice" - Część IV
Beschreibung: "Świadczenie usług przewozowych w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Gminy Iwanowice, Gminy Michałowice i Gminy Słomniki w ramach linii komunikacyjnych dla których Organizatorem jest Gmina Iwanowice" - Część IV (w ramach linii komunikacyjnej: Zagaje – Iwanowice Dworskie – Miłocice – Słomniki. a. Długość linii komunikacyjnej w jednym kierunku – 23,6 km. b. Dzienna liczba kursów: kierunek Zagaje – Iwanowice Dworskie – Miłocice - Słomniki - w dni powszednie ˗ Poniedziałek – piątek: 6 kursów; soboty: 3 kursy; niedziele i święta: 3 kursy kierunek Słomniki – Miłocice– Iwanowice Dworskie - Zagaje - w dni powszednie ˗ Poniedziałek – piątek: 6 kursów; soboty: 3 kursy; niedziele i święta: 3 kursy Planowana praca przewozowa: 65 007 wozokilometrów Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego i polegających na powtórzeniu usług polegających na wykonywaniu autobusowych przewozów o charakterze użyteczności publicznej w ramach linii komunikacyjnej, stanowiących nie więcej niż 50% pracy przewozowej zamówienia podstawowego. Zamówienie udzielone zostanie w trybie zamówienia z wolnej ręki zgodnie z warunkami zamówienia podstawowego w przypadku wystąpienia konieczności zwiększenia ilości wykonania przedmiotowych usług oraz w przypadku, gdy na skutek przedłużania się procedury przetargowej konieczne będzie zapewnienie ciągłości świadczenia usług dot. przedmiotu zamówienia.