See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa likwidacji dzikich składowisk odpadów na nieruchomościach Skarbu Państwa stanowiących zasób OR AMW Wrocław.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się Projektowanych postanowieniach umowy (ppu), stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ. Zamówienie udzielane jako część zamówienia: „Sprzątanie i odśnieżanie (z wyłączeniem dachów), uprzątnięcia terenów zaśmieconych oraz opróżnianie lokali” (którego wartość jest równa lub przekracza progi unijne), stanowiąca przedmiot odrębnego (niniejszego postępowania), w ramach którego dokonano dalszego podziału na części, poprzez dopuszczenie możliwości składania ofert częściowych (liczba Części: 4).
Interne Kennung: DZP-OX.2610.405.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa likwidacji dzikich składowisk odpadów na nieruchomościach Skarbu Państwa stanowiących zasób OR AMW Wrocław Lokalizacja usługi: Brzeg, ul. Małujowicka (dz. nr 571/62, AM-9, obr. Rataje)
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się Projektowanych postanowieniach umowy (ppu), stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ
Interne Kennung: DZP-OX.2610.405.2025 (Część 1)
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu przewiduje możliwość skorzystania z opcji, polegającej na zwiększeniu ilości przedmiotu zamówienia określonego w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do umowy, bez zmiany charakteru umowy. Opcja obejmuje te same lokalizacje i rodzaje odpadów Szczegółowe określenie opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji, jak również jej opis, zawarte zostały w § 3 ppu stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ. Skorzystanie z prawa opcji jest uprawnieniem a nie obowiązkiem Zamawiającego, wobec czego Zamawiający zastrzega sobie prawo nie składania zamówień w tym zakresie.
Los: LOT-0002
Titel: Usługa likwidacji dzikich składowisk odpadów na nieruchomościach Skarbu Państwa stanowiących zasób OR AMW Wrocław Lokalizacja usługi: Legnica ul. Śmigłowcowa (dz. nr 16/24, AM-2, obr. Bartoszów)
Interne Kennung: DZP-OX.2610.405.2025 (Część 2)
Los: LOT-0003
Titel: Usługa likwidacji dzikich składowisk odpadów na nieruchomościach Skarbu Państwa stanowiących zasób OR AMW Wrocław Lokalizacja usługi: Lokalizacja usługi: Ślęza, ul. Parkowa (dz. nr 119, AM-1, obr. Ślęza)
Interne Kennung: DZP-OX.2610.405.2025 (Część 3)
Los: LOT-0004
Titel: Usługa likwidacji dzikich składowisk odpadów na nieruchomościach Skarbu Państwa stanowiących zasób OR AMW Wrocław Lokalizacja usługi: Wrocław, ul. Redycka (dz. nr 2/13, 2/18, AM-1, obr. Sołtysowice), Wrocław, ul. Redycka (dz. nr 2/1,4/5, AM-7, obr. Polanowice), Wrocław, ul. Sztabowa 32/Łączność 18 (dz. nr 54 i 53/24, AM-34, obr. Południe)
Interne Kennung: DZP-OX.2610.405.2025 (Część 4)