See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA MATERIAŁÓW OPATRUNKOWYCH, W TYM OPATRUNKÓW SPECJALISTYCZNYCH I ZESTAWÓW DO PODCIŚNIENIOWEGO LECZENIA RAN W WARUNKACH UJEMNEGO CIŚNIENIA ORAZ RÓŻNYCH WYROBÓW MEDYCZNYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów opatrunkowych, w tym opatrunków specjalistycznych i zestawów do podciśnieniowego leczenia ran w warunkach ujemnego ciśnienia oraz różnych wyrobów medycznych (CPV: 33.14.11.10-4, 33.14.11.11-1, 33.19.00.00-8, 33.12.41.00-6) na potrzeby Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. w Gdańsku, których szczegółowy opis, asortyment i szacunkowe ilości zawiera Formularz asortymentowo-cenowy - załącznik nr 1 do SWZ (części 1-67). Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2022 poz. 974 z dnia 2022.05.09) - jeżeli dotyczy. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zmawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. Sposób realizacji przedmiotu zamówienia określają projekty umów zawarte w załączniku nr 5 do SWZ. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp. W celu złożenia oferty Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenie przez Wykonawcę wizji lokalnej lub sprawdzenia przez niego dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego.W celu potwierdzenia że oferowane dostawy odpowiadają wymaganiom określonym przez Zamawiającego, Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych tj.: próbek zaoferowanego asortymentu (opisane w sposób umożliwiający identyfikację): dotyczy części nr 4 (Elastyczna siatka do podtrzymywania opatrunków w formie rękawa): Na ramię i podudzie, kończyna dolna lub przedramię, ramię – 2 szt., Na duży tułów lub tors dorosłego – 2 szt. dotyczy części nr 12 poz. 1 (Przylepiec z opatrunkiem): Rozmiar 7,2cm x 5cm – 3 szt., Rozmiar 25cm x 10cm – 3 szt., Rozmiar 35 cm x 10 cm – 3 szt. dotyczy części nr 18 poz. 1 (Kompresy z gazy bawełnianej 17-nitkowej, 8-warstwowej, sterylne: Rozmiar 5cm x 5cm - 2 op., Rozmiar 10cm x 10cm – 2 op. dotyczy części nr 18 poz. 2 (Kompresy z gazy bawełnianej 17-nitkowej, 8-warstwowej, niejałowe: Rozmiar 5cm x 5 cm - 2 op., Rozmiar 10cm x 20cm - 2 op. dotyczy części nr 23 (Gaza min. 17-nitkowa 1m², waga wyrobu 23g/m² - 2 sztuki. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania z powodu jednej z okoliczności wskazanych: w art. 108 ust. 1 ustawy Pzp, które wystąpiły w odpowiednim okresie określonym w art. 111 ustawy Pzp, w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, art. 5k ust. 1 Rozporządzenia Rady (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (dalej: Rozporządzenie Rady UE), w art. 1 ust.1 rozporządzenia Wykonawczego Komisji (UE) 2025/1197 z dnia 19 czerwca 2025 r. nakładającego środek Instrumentu Zamówień Międzynarodowych ograniczającego dostęp wykonawców i wyrobów medycznych pochodzących z Chińskiej Republiki Ludowej do unijnego rynku zamówień publicznych dla wyrobów medycznych zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2022/1031 (zwanej dalej: rozporządzenie 2025/1197). Zamawiający nie przewiduje wykluczenia Wykonawcy na podstawie art. 109 ust. 1 ustawy Pzp (fakultatywnych podstaw wykluczenia). Zamawiający informuje, że najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Zamawiający, przed wyborem najkorzystniejszej oferty, wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym, nie krótszym niż 10 dni terminie, aktualnych na dzień złożenia następujących podmiotowych środków dowodowych opisanych w § X ust. 1 SWZ. Warunkiem udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia jest wniesienie wadium w prawidłowej wysokości dla danej części, na który Wykonawca składa ofertę. Kwota wadium dla ofert całkowitych wynosi 160 000,00 zł, dla ofert częściowych opisana w § XV SWZ. Zamawiający nie wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy.
Interne Kennung: D10.251.67.G.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: dostawa materiałów opatrunkowych, w tym opatrunków specjalistycznych i zestawów do podciśnieniowego leczenia ran w warunkach ujemnego ciśnienia oraz różnych wyrobów medycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów opatrunkowych, w tym opatrunków specjalistycznych i zestawów do podciśnieniowego leczenia ran w warunkach ujemnego ciśnienia oraz różnych wyrobów medycznych na potrzeby Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. w Gdańsku, których szczegółowy opis, asortyment i szacunkowe ilości zawiera Formularz asortymentowo-cenowy - załącznik nr 1 do SWZ. Wykonawca wypełniając pozycje w kolumnie „Podać tak/nie” potwierdza spełnianie wymagań określonych przez Zamawiającego – jeżeli dotyczy. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2022 poz. 974 z dnia 2022.05.09) - jeżeli dotyczy. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zmawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne.
Interne Kennung: cz. 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: cz. 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: cz. 3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: cz. 4
Los: LOT-0005
Interne Kennung: cz. 5
Los: LOT-0006
Interne Kennung: cz. 6
Los: LOT-0007
Interne Kennung: cz. 7
Los: LOT-0008
Interne Kennung: cz. 8
Los: LOT-0009
Interne Kennung: cz. 9
Los: LOT-0010
Interne Kennung: cz. 10
Los: LOT-0011
Interne Kennung: cz. 11
Los: LOT-0012
Interne Kennung: cz. 12
Los: LOT-0013
Interne Kennung: cz. 13
Los: LOT-0014
Interne Kennung: cz. 14
Los: LOT-0015
Interne Kennung: cz. 15
Los: LOT-0016
Interne Kennung: cz. 16
Los: LOT-0017
Interne Kennung: cz. 17
Los: LOT-0018
Interne Kennung: cz. 18
Los: LOT-0019
Interne Kennung: cz. 19
Los: LOT-0020
Interne Kennung: cz. 20
Los: LOT-0021
Interne Kennung: cz. 21
Los: LOT-0022
Interne Kennung: cz. 22
Los: LOT-0023
Interne Kennung: cz. 23
Los: LOT-0024
Interne Kennung: cz. 24
Los: LOT-0025
Interne Kennung: cz. 25
Los: LOT-0026
Interne Kennung: cz. 26
Los: LOT-0027
Interne Kennung: cz. 27
Los: LOT-0028
Interne Kennung: cz. 28
Los: LOT-0029
Interne Kennung: cz. 29
Los: LOT-0030
Interne Kennung: cz. 30
Los: LOT-0031
Interne Kennung: cz. 31
Los: LOT-0032
Interne Kennung: cz. 32
Los: LOT-0033
Interne Kennung: cz. 33
Los: LOT-0034
Interne Kennung: cz. 34
Los: LOT-0035
Interne Kennung: cz. 35
Los: LOT-0036
Interne Kennung: cz. 36
Los: LOT-0037
Interne Kennung: cz. 37
Los: LOT-0038
Interne Kennung: cz. 38
Los: LOT-0039
Interne Kennung: cz. 39
Los: LOT-0040
Interne Kennung: cz. 40
Los: LOT-0041
Interne Kennung: cz. 41
Los: LOT-0042
Interne Kennung: cz. 42
Los: LOT-0043
Interne Kennung: cz. 43
Los: LOT-0044
Interne Kennung: cz. 44
Los: LOT-0045
Interne Kennung: cz. 45
Los: LOT-0046
Interne Kennung: cz. 46
Los: LOT-0047
Interne Kennung: cz. 47
Los: LOT-0048
Interne Kennung: cz. 48
Los: LOT-0049
Interne Kennung: cz. 49
Los: LOT-0050
Interne Kennung: cz. 50
Los: LOT-0051
Interne Kennung: cz. 51
Los: LOT-0052
Interne Kennung: cz. 52
Los: LOT-0053
Interne Kennung: cz. 53
Los: LOT-0054
Interne Kennung: cz. 54
Los: LOT-0055
Interne Kennung: cz. 55
Los: LOT-0056
Interne Kennung: cz. 56
Los: LOT-0057
Interne Kennung: cz. 57
Los: LOT-0058
Interne Kennung: cz. 58
Los: LOT-0059
Interne Kennung: cz. 59
Los: LOT-0060
Interne Kennung: cz. 60
Los: LOT-0061
Interne Kennung: cz. 61
Los: LOT-0062
Interne Kennung: cz. 62
Los: LOT-0063
Interne Kennung: cz. 63
Los: LOT-0064
Interne Kennung: cz. 64
Los: LOT-0065
Interne Kennung: cz. 65
Los: LOT-0066
Interne Kennung: cz. 66
Los: LOT-0067
Interne Kennung: cz. 67