2. Verfahren
Verfahren
Titel: Oproep tot aanvraag tot deelneming - Raamovereenkomst ICT infrastructuur en digitale werkplekdiensten
Beschreibung: zie II.2.4
Interne Kennung: BAM-PPP1HI-191/2031/BAM 2022--F02__2
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Leveren van diensten (“As-a-Service” principe), o.a. :
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72500000 Datenverarbeitungsdienste, 72700000 Computernetze, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72400000 Internetdienste
2. Procedure
Procedure
Beschrijving: zie II.2.4
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72222300 Diensten in verband met informatietechnologie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 72250000 Systeem- en ondersteuningsdiensten, 72500000 Informaticadiensten, 72700000 Computernetwerkdiensten, 72260000 Diensten in verband met software, 72400000 Internetdiensten