675761-2025 - Wettbewerb
Polen – Dieselöl – Sprzedaż i dostawa paliw płynnych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSprzedaż i dostawa paliw płynnych
BeschreibungMiejskiego Zakładu Komunikacji w Koninie Sp. z o.o. mieszczącego się przy ul. M. Dąbrowskiej 1a następujących paliwa płynnych:  oleju napędowego CN 2710 20 11 ilości około 1 600 000 l  benzyny bezołowiowej 95 CN 2710 12 45 w ilości około 145 000 l Kupujący zastrzega sobie prawo do zakupu mniejszej ilości paliwa niż wskazana wyżej, zgodnie z bieżącymi potrzebami eksploatacyjnymi, przy czym minimalną ilość paliwa do zakupu Zamawiający określa na poziomie 1 200 000 l oleju napędowego oraz 80 000 l benzyny bezołowiowej. . W przypadku niewykorzystania jej w dacie końcowej obowiązywania umowy nie jest on zobowiązany do wyczerpania pełnej ilości wskazanej wyżej. Warunki techniczne: Przedmiot zamówienia musi być zgodny z obowiązującymi Polskimi Normami (olej napędowy- PN-EN 590:2022-08, benzyna bezołowiowa 95 PN-EN 228 +A1:2017-06+Ap1:2017-11) i przepisami branżowymi (Rozporządzenie Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26.06.2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz.U. 2024.1018). W przypadku zmiany przepisów lub norm, oferowane paliwo musi być zgodne ze zmienionymi przepisami i normami. Ilość pojedynczych dostaw ww. paliw - w zależności od potrzeb Zamawiającego. Przewiduje się 4-6 dostaw w miesiącu. Sukcesywne dostawy paliw odbywać się będą na zamówienie dokonane e-mailem maksymalnie w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia. Zamawiający będzie składał Zamówienia wyłącznie w dni robocze od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Zamawiający zastrzega sobie prawo zamawiania dowolnej ilości poszczególnych paliw, przy czym minimalną wielkość jednorazowej dostawy określa się na około 20 000 litrów. Transport paliw do magazynu MZK przy ul. M. Dąbrowskiej 1a odbywać się będzie na koszt dostawcy. Stosownie do przepisu art. 139 ustawy Pzp (procedura odwrócona) Zamawiający najpierw dokona oceny ofert, a następnie zbada, czy Wykonawca, którego oferta została oceniona jako najkorzystniejsza, nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu.
Interne KennungMZK-OPZ-1/67/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung11.1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna sprzedaż i dostawa loco magazyn Miejskiego Zakładu Komunikacji w Koninie Sp. z o.o. mieszczącego się przy ul. M. Dąbrowskiej 1a następujących paliwa płynnych:  oleju napędowego CN 2710 20 11 ilości około 1 600 000 l  benzyny bezołowiowej 95 CN 2710 12 45 w ilości około 145 000 l Kupujący zastrzega sobie prawo do zakupu mniejszej ilości paliwa niż wskazana wyżej, zgodnie z bieżącymi potrzebami eksploatacyjnymi, przy czym minimalną ilość paliwa do zakupu Zamawiający określa na poziomie 1 200 000 l oleju napędowego oraz 80 000 l benzyny bezołowiowej. . W przypadku niewykorzystania jej w dacie końcowej obowiązywania umowy nie jest on zobowiązany do wyczerpania pełnej ilości wskazanej wyżej. Warunki techniczne: Przedmiot zamówienia musi być zgodny z obowiązującymi Polskimi Normami (olej napędowy- PN-EN 590:2022-08, benzyna bezołowiowa 95 PN-EN 228 +A1:2017-06+Ap1:2017-11) i przepisami branżowymi (Rozporządzenie Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26.06.2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz.U. 2024.1018). W przypadku zmiany przepisów lub norm, oferowane paliwo musi być zgodne ze zmienionymi przepisami i normami. Ilość pojedynczych dostaw ww. paliw - w zależności od potrzeb Zamawiającego. Przewiduje się 4-6 dostaw w miesiącu. Sukcesywne dostawy paliw odbywać się będą na zamówienie dokonane e-mailem maksymalnie w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia. Zamawiający będzie składał Zamówienia wyłącznie w dni robocze od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Zamawiający zastrzega sobie prawo zamawiania dowolnej ilości poszczególnych paliw, przy czym minimalną wielkość jednorazowej dostawy określa się na około 20 000 litrów. Transport paliw do magazynu MZK przy ul. M. Dąbrowskiej 1a odbywać się będzie na koszt dostawcy. Zamawiający odrzuci ofertę, w której udział produktów, pochodzących z państw członkowskich Unii Europejskiej, państw, z którymi Unia Europejska zawarła umowy o równym traktowaniu przedsiębiorców, lub państw, wobec których na mocy decyzji Rady stosuje się przepisy dyrektywy 2014/25/UE, nie przekracza 50% całkowitej wartości przedmiotów objętych ofertą.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji.