See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kulturní a kreativní centrum VARY&TE - vybavení
Beschreibung: Předmětem zakázky je vybavení centra VARY&TE nábytkem, technickým vybavením a IT vybavením. Zakázka je rozdělena na tři části: Část A - Kulturní a kreativní centrum VARY&TE – vybavení - dodávka nábytku Část B - Kulturní a kreativní centrum VARY&TE – vybavení - dodávka technického vybavení Část C - Kulturní a kreativní centrum VARY&TE – vybavení - dodávka IT vybavení
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39200000 Ausstattung und Zubehör, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39162000 Lehrmaterial, 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke, 44510000 Werkzeug, 37810000 Handwerksbedarf, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30213100 Tragbare Computer, 32321200 Audiovisuelle Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část A - Kulturní a kreativní centrum VARY&TE – vybavení - dodávka nábytku
Beschreibung: Předmětem zakázky je vybavení centra VARY&TE nábytkem.
Interne Kennung: Část A
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39200000 Ausstattung und Zubehör
Los: LOT-0003
Titel: Část C - Kulturní a kreativní centrum VARY&TE – vybavení - dodávka IT vybavení
Beschreibung: Předmětem zakázky je vybavení centra VARY&TE IT vybavením.
Interne Kennung: Část C
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 32321200 Audiovisuelle Geräte
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 zákona vyhrazuje změnu předmětu plnění: zadavatel bude akceptovat záměnu jedné nebo více položek v soupise vybavení v případě, že nabízené plnění představuje srovnatelný druh vybavení ve vztahu k nahrazovaným položkám, cena vybavení je ve vztahu k nahrazovaným položkám stejná nebo nižší, vybavení podle nových položek je ve vztahu k nahrazovaným položkám kvalitativně stejné nebo vyšší.
Los: LOT-0002
Titel: Část B - Kulturní a kreativní centrum VARY&TE – vybavení - dodávka technického vybavení
Beschreibung: Předmětem zakázky je vybavení centra VARY&TE technickým vybavením.
Interne Kennung: Část B
Haupteinstufung (cpv): 39162000 Lehrmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke, 44510000 Werkzeug, 37810000 Handwerksbedarf