See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na dodávky informačních technologií 2023-2027
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému (dále jen „DNS“) na dodávky informačních technologií (dále jen „IT“), například stolních a přenosných počítačů, tabletů a pracovních stanic v různých úpravách dle náročnosti prostředí, počítačových monitorů a plochých monitorů, tiskáren, skenerů a kresličů, dále také síťových prvků, archivačních zařízení, serverů a prvků počítačových sítí, audiovizuální techniky. Následně se jedná také o dodávky veškerého příslušenství k výše jmenovaným částem, jako je například počítačové příslušenství, média pro ukládání dat, Flash pamětí, optická čtecí zařízení, periferní zařízení a další. Součástí dodávek může být i montáž, instalace, uvedení do provozu a zaškolení obsluhy zadavatele, pokud to bude povaha dodávky či potřeby zadavatele vyžadovat.
Vorherige Bekanntmachung: 446049-2023
Interne Kennung: UM/18038/2022
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dynamický nákupní systém
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 30232100 Drucker und Plotter, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 48820000 Server, 32321200 Audiovisuelle Geräte, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: 3042025_Dodávka tiskárny pro Ústav 442
Beschreibung: 3042025_Dodávka tiskárny pro Ústav 442
Interne Kennung: 7892
Haupteinstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker
Los: LOT-0005
Titel: 2112025 Počítače a monitory na vývoj aplikací ve virtuální realitě - část 1 - stolní PC na vývoj aplikací ve VR
Beschreibung: 2112025 Počítače a monitory na vývoj aplikací ve virtuální realitě - část 1 - stolní PC na vývoj aplikací ve VR
Interne Kennung: 7941
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Los: LOT-0001
Titel: 1162025 Dodávka notebooků pro GIS
Beschreibung: 1162025 Dodávka notebooků pro GIS
Interne Kennung: 7870
Los: LOT-0009
Titel: 2132025 Dodávka stolních počítačů pro Vydavatelství
Beschreibung: 2132025 Dodávka stolních počítačů pro Vydavatelství
Interne Kennung: 8053
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör
Los: LOT-0003
Titel: 6072025 Dodávka konferenčního systému do místnosti A04-opakování
Beschreibung: 6072025 Dodávka konferenčního systému do místnosti A04-opakování
Interne Kennung: 7899
Haupteinstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte
Los: LOT-0006
Titel: 2112025 Počítače a monitory na vývoj aplikací ve virtuální realitě - část 2 - Monitory na vývoj aplikací ve virtuální realitě
Beschreibung: 2112025 Počítače a monitory na vývoj aplikací ve virtuální realitě - část 2 - Monitory na vývoj aplikací ve virtuální realitě
Interne Kennung: 7942
Haupteinstufung (cpv): 30231000 Computerbildschirme und Konsolen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231310 Flachbildschirme
Los: LOT-0010
Titel: 2122025 Obnova IT vybavení učeben AF-opakování - část 2 - Stolní počítače a monitory pro učebny Q18 a A416
Beschreibung: 2122025 Obnova IT vybavení učeben AF-opakování - část 2 - Stolní počítače a monitory pro učebny Q18 a A416
Interne Kennung: 8008
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Los: LOT-0007
Titel: 1182025 Dodávka notebooků pro PEF
Beschreibung: 1182025 Dodávka notebooků pro PEF
Interne Kennung: 7985
Los: LOT-0008
Titel: 1192025 Dodávka notebooku pro vývoj software a prezentací
Beschreibung: 1192025 Dodávka notebooku pro vývoj software a prezentací
Interne Kennung: 8025