675771-2023 - Wettbewerb
Polen – Reinigungsdienste – Sprzątanie, utrzymanie czystości oraz prace dodatkowe w Sądzie Rejonowym w Częstochowie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzątanie, utrzymanie czystości oraz prace dodatkowe w Sądzie Rejonowym w Częstochowie
Beschreibung: Usługa Sprzątania, utrzymanie czystości oraz prac dodatkowych w Sądzie Rejonowym w Częstochowie
Interne Kennung: GSR.361-08/23
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nd
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Usługi sprzątania, utrzymania czystości oraz prac dodatkowych w Sądzie Rejonowym w Częstochowie