675819-2025 - Ergebnis
Tschechien – Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels – Zajištění realizace akcí projektu NPO – 3.1 DIGI
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění realizace akcí projektu NPO – 3.1 DIGI
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je poskytování cateringových, konferenčních, ubytovacích, stravovacích a doplňkových služeb pro potřeby projektu NPO – 3.1 DIGI (ev. č.: MŠMT-29767/2021-11). Podrobnosti týkající se předmětu plnění a veškeré podmínky plnění jsou uvedeny v příloze č. 1 „Rámcová dohoda o poskytnutí služeb“ a v příloze č. 2 „Dodavatelem deklarované údaje“ zadávací dokumentace.
Interne KennungNPICR-254/2024/11-2
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55110000 Hotel-Übernachtungen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si vyhrazuje možnost odstoupení od Dílčí smlouvy či její části s vybraným dodavatelem. Zadavatel si vyhrazuje změnit místo konání akcí v případě, že nastanou okolnosti, které nemohla žádná ze smluvních stran při uzavření smlouvy předpokládat . Zadavatel si dle ust. § 100 odst.2 zákona vyhrazuje změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, a to v případě, kdy uzavřená rámcová dohoda s vybraným dodavatelem bude ukončena. Podrobnosti jsou uvedené v zadávací dokumentaci.