2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi utrzymania w czystości obiektów oraz terenów zielonych na bocznicy kolejowej Warszawa-Wola, w tym odśnieżanie i oczyszczanie dachów obiektów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa utrzymania w czystości obiektów oraz terenów zielonych na bocznicy kolejowej Warszawa-Wola, w tym odśnieżanie i oczyszczanie dachów obiektów. Na przedmiot zamówienia składa się: Zadanie 1 – utrzymanie w czystości obiektów na terenie Bocznicy Kolejowej Warszawa-Wola przy ul. Potrzebnej 54, w tym odśnieżanie i oczyszczanie dachów obiektów budowlanych. Zadanie 2 – utrzymanie w czystości terenów zielonych wraz z międzytorzami oraz układem komunikacyjnym na terenie Bocznicy kolejowej Warszawa-Wola przy ul. Potrzebnej 54 w Warszawie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 2 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia oraz w Załączniku nr 3.1 do SWZ – Istotne Postanowienia Umowy dla Zadania 1 (IPU) oraz Załączniku nr 3.2. – Istotne Postanowienia Umowy dla Zadania 2 (IPU) .
Interne Kennung: OPZ-210-5/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Utrzymanie w czystości obiektów na terenie Bocznicy Kolejowej Warszawa-Wola przy ul. Potrzebnej 54, w tym odśnieżanie i oczyszczanie dachów obiektów budowlanych.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 2 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia oraz w Załączniku nr 3.1 do SWZ – Istotne Postanowienia Umowy dla Zadania 1 (IPU)
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Utrzymanie w czystości terenów zielonych wraz z międzytorzami oraz układem komunikacyjnym na terenie Bocznicy kolejowej Warszawa-Wola przy ul. Potrzebnej 54 w Warszawie.
Beschreibung: Utrzymanie w czystości terenów zielonych wraz z międzytorzami oraz układem komunikacyjnym na terenie Bocznicy kolejowej Warszawa-Wola przy ul. Potrzebnej 54 w Warszawie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 2 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia oraz Załączniku nr 3.2. – Istotne Postanowienia Umowy dla Zadania 2 (IPU)
Interne Kennung: Zadanie 2