See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert nr 85/KŚZ/25 na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach zabezpieczenia Izby Przyjęć Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne, które będą realizowane w ramach zabezpieczenia Izby Przyjęć Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. Pod pojęciem ,,świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub odrębnych przepisów regulujących zasady ich wykonywania. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na III pakiety.
Interne Kennung: 85/KŚZ/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach zabezpieczenia Izby Przyjęć Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. Pod pojęciem ,,świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub odrębnych przepisów regulujących zasady ich wykonania. Pakiet I: 1) wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Izby Przyjęć w połączeniu z wykonywaniem obowiązków Kierownika Izby Przyjęć/Punktu Przyjęć Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. zgodnie z harmonogramem zatwierdzonym przez Dyrektora ds. Medycznych: a) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 07:25 a godziną 15:00 (codziennie). 2) wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach internistycznego zabezpieczenia Izby Przyjęć Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. zgodnie z harmonogramem zatwierdzonym przez Dyrektora ds. Medycznych: a) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 15:00 a godziną 07:25 dnia następnego (średniomiesięcznie 3 świadczenia); b) w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 07:25 a godziną 07:25 dnia następnego (średniomiesięcznie 2 świadczenia). Lekarz świadczący usługi musi posiadać co najmniej specjalizację I stopnia w dziedzinie chorób wewnętrznych lub kardiologii lub chorób zakaźnych oraz co najmniej 2 - letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym, potwierdzone zaświadczeniem/świadectwem pracy Oferenta. W ramach pakietu I Udzielający zamówienia dopuszcza możliwość wyboru maksymalnie 1 (jednej) najkorzystniejszej oferty, która spełni wszystkie wymagane przez Udzielającego zamówienia warunki. 2. Harmonogram pracy Izby Przyjęć przygotowywany jest przez firmę zewnętrzną zabezpieczającą świadczenia zdrowotne w godzinach i na zasadach zawartych w umowie pomiędzy Szpitalem a firmą na każdy miesiąc. Przyjmujący zamówienie co miesiąc dokonuje oceny prawidłowości sporządzenia Harmonogramu Pracy przez firmę i zobowiązany jest do jego akceptacji. 3. Harmonogram pracy Punktu Przyjęć oraz Izby Przyjęć przygotowywany jest przez Kierownika Izby Przyjęć i Punktu Przyjęć. Harmonogramy zatwierdza Dyrektor ds. Medycznych. 4. Szczegółowy rozkład pracy określa Harmonogram Pracy Izby Przyjęć/Punktu Przyjęć obowiązujący u Udzielającego zamówienia i sporządzony jest z góry na każdy miesiąc do 25 dnia miesiąca poprzedzającego. Udzielający zamówienia zastrzega sobie prawo zmiany harmonogramu, jednak nie później jak 3 dni przed rozpoczęciem danego miesiąca. Harmonogram winien uwzględniać liczbę godzin świadczeń zdrowotnych udzielanych przez Przyjmującego zamówienie w Izbie Przyjęć. Harmonogram Pracy Izby Przyjęć/Punktu Przyjęć oraz jego zmiana w trakcie realizacji po akceptacji Kierownika Izby Przyjęć/Punktu Przyjęć wymaga zatwierdzenia przez Dyrektora ds. Medycznych. 5. Udzielający zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 13.05.2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym w toku badania ofert sprawdzi, czy Oferent nie figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. W przypadku figurowania w takim rejestrze oferta Przyjmującego zamówienie zostanie odrzucona. 6. Standardy ochrony małoletnich są udostępnione na stronie internetowej Szpitala pod adresem: www.szpitalruda.pl. 7. Wymagany termin płatności wynosi wynosi 21 dni od daty doręczenia prawidłowo wystawionego przez Przyjmującego zamówienie dokumentu zawierającego podstawę prawną zwolnienia od podatku oraz elementy faktury dokumentującej zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 29 października 2021 r. w sprawie wystawiania faktur (Dz.U. z 2021 r. poz. 1979 z późn. zm.), zwanego dalej fakturą. 8. Każdy z Oferentów ubiegających się o zawarcie umowy może złożyć tylko jedną ofertę.
Interne Kennung: 85/KŚZ/25/I
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach zabezpieczenia Izby Przyjęć Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. Pod pojęciem ,,świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub odrębnych przepisów regulujących zasady ich wykonania. Pakiet II: 1) wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Izby Przyjęć wg potrzeb Udzielającego zamówienia zgodnie z harmonogramem zatwierdzonym przez Kierownika Izby Przyjęć/ Punktu Przyjęć lub Zastępcę Kierownika Izby Przyjęć/Punktu Przyjęć lub Dyrektora ds. Medycznych: a) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 07:25 a godziną 15:00 (średniomiesięcznie 10 świadczeń); 2) wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach internistycznego zabezpieczenia Izby Przyjęć Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. zgodnie z harmonogramem zatwierdzonym przez Kierownika Izby Przyjęć/Punktu Przyjęć lub Zastępcę Kierownika Izby Przyjęć/Punktu Przyjęć lub Dyrektora ds. Medycznych: a) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 15:00 a godziną 07:25 dnia następnego (średniomiesięcznie 4 świadczenia); b) w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 07:25 a godziną 07:25 dnia następnego (średniomiesięcznie 2 świadczenia). Lekarz świadczący usługi musi być co najmniej po ukończonym stażu podyplomowym oraz posiadać nieograniczone prawo wykonywania zawodu. W ramach pakietu II Udzielający zamówienia dopuszcza możliwość wyboru 4 (czterech) najkorzystniejszych ofert, które spełnią wszystkie wymagane przez Udzielającego zamówienia warunki. 2. Szczegółowy rozkład pracy Izby Przyjęć określa Harmonogram Pracy Izby Przyjęć obowiązujący u Udzielającego zamówienia sporządzony z góry na każdy miesiąc. Udzielający zamówienia zastrzega sobie prawo zmiany harmonogramu, jednak nie później jak 3 dni przed rozpoczęciem danego miesiąca. Harmonogram zatwierdza Kierownik Izby Przyjęć/Punktu Przyjęć lub Zastępca Kierownika Izby Przyjęć/Punktu Przyjęć lub Dyrektor ds. Medycznych. 3. Udzielający zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 13.05.2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym w toku badania ofert sprawdzi, czy Oferent nie figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. W przypadku figurowania w takim rejestrze oferta Przyjmującego zamówienie zostanie odrzucona. 4. Standardy ochrony małoletnich są udostępnione na stronie internetowej Szpitala pod adresem: www.szpitalruda.pl. 5. Wymagany termin płatności wynosi 21 dni od daty doręczenia prawidłowo wystawionego przez Przyjmującego zamówienie dokumentu zawierającego podstawę prawną zwolnienia od podatku oraz elementy faktury dokumentującej zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 29 października 2021 r. w sprawie wystawiania faktur (Dz.U. z 2021 r. poz. 1979 z późn. zm.), zwanego dalej fakturą. 6. Każdy z Oferentów ubiegających się o zawarcie umowy może złożyć tylko jedną ofertę.
Interne Kennung: 85/KŚZ/25/II
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach zabezpieczenia Izby Przyjęć Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. Pod pojęciem ,,świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub odrębnych przepisów regulujących zasady ich wykonania. Pakiet III: Wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach internistycznego zabezpieczenia Izby Przyjęć Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. zgodnie z harmonogramem zatwierdzonym przez Kierownika Izby Przyjęć/Punktu Przyjęć lub Zastępcę Kierownika Izby Przyjęć/Punktu Przyjęć lub Dyrektora ds. Medycznych: a) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 15:00 a godziną 07:25 dnia następnego (średniomiesięcznie 4 świadczenia); b) w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 07:25 a godziną 07:25 dnia następnego (średniomiesięcznie 2 świadczenia). Lekarz świadczący usługi musi być co najmniej po ukończonym stażu podyplomowym oraz posiadać nieograniczone prawo wykonywania zawodu. W ramach pakietu III Udzielający zamówienia dopuszcza możliwość wyboru 3 (trzech) najkorzystniejszych ofert, które spełnią wszystkie wymagane przez Udzielającego zamówienia warunki. 2. Szczegółowy rozkład pracy Izby Przyjęć określa Harmonogram Pracy Izby Przyjęć obowiązujący u Udzielającego zamówienia sporządzony z góry na każdy miesiąc. Udzielający zamówienia zastrzega sobie prawo zmiany harmonogramu, jednak nie później jak 3 dni przed rozpoczęciem danego miesiąca. Harmonogram zatwierdza Kierownik Izby Przyjęć/Punktu Przyjęć lub Zastępca Kierownika Izby Przyjęć/Punktu Przyjęć lub Dyrektor ds. Medycznych. 3. Udzielający zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 13.05.2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym w toku badania ofert sprawdzi, czy Oferent nie figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. W przypadku figurowania w takim rejestrze oferta Przyjmującego zamówienie zostanie odrzucona. 4. Standardy ochrony małoletnich są udostępnione na stronie internetowej Szpitala pod adresem: www.szpitalruda.pl. 5. Wymagany termin płatności wynosi 21 dni od daty doręczenia prawidłowo wystawionego przez Przyjmującego zamówienie dokumentu zawierającego podstawę prawną zwolnienia od podatku oraz elementy faktury dokumentującej zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 29 października 2021 r. w sprawie wystawiania faktur (Dz.U. z 2021 r. poz. 1979 z późn. zm.), zwanego dalej fakturą. 6. Każdy z Oferentów ubiegających się o zawarcie umowy może złożyć tylko jedną ofertę.
Interne Kennung: 85/KŚZ/25/III