2. Verfahren
Verfahren
Titel: Audiovisuele middelen en diensten (EA)
Beschreibung: De Open Universiteit (OU) heeft behoefte om een inkooptraject te starten voor Audiovisuele middelen inclusief de bijbehorende dienstverlening. Reden voor het starten van een inkooptraject is: De ingebruikname van de locatie Den Haag en de daarvoor benodigde Audiovisuele middelen en dienstverlening. Het preventief aanbesteden ten behoeve van de overige locaties, zodat bij een inkoopvraag uit de organisatie, snel en rechtmatig kan worden ingekocht.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32321300 Audiovisueller Bedarf, 50342000 Reparatur und Wartung von Audiogeräten, 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten
5. Los
Los: LOT-0000