2. Verfahren
Verfahren
Titel: REKONSTRUKCE SSZ 2.40 VÍDEŇSKÁ – LONDÝNSKÉ NÁMĚSTÍ A SSZ 2.04 JIHLAVSKÁ - VÍDEŇSKÁ
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je: - rekonstrukce stávajícího světelně signalizačního zařízení (SSZ) 2.40 Vídeňská – Londýnské náměstí, včetně stavebních úprav, instalace C-ITS technologie, nové detekce a dopravních kamer na křižovatce ulic Vídeňské a Londýnského náměstí. V rámci rekonstrukce bude řadič SSZ připojen k nadřazené dopravní ústředně Scala (umístěné na Centrálním technickém dispečinku společnosti Brněnské komunikace, a.s., na adrese Renneská třída 787/1a, 639 00 Brno - Štýřice) prostřednictvím optických kabelů a bude odzkoušeno jeho ovládání dle aktuální technické specifikace zadavatele. - rekonstrukce stávajícího světelně signalizačního zařízení (SSZ) 2.04 Jihlavská - Vídeňská, včetně stavebních úprav, instalace C-ITS technologie, nové detekce a dopravních kamer na křižovatce ulic Vídeňská a Jihlavská. V rámci rekonstrukce bude řadič SSZ připojen k nadřazené dopravní ústředně Scala (umístěné na Centrálním technickém dispečinku společnosti Brněnské komunikace, a.s., na adrese Renneská třída 787/1a, 639 00 Brno - Štýřice) prostřednictvím optických kabelů a bude odzkoušeno jeho ovládání dle aktuální technické specifikace zadavatele. Předmět zakázky je blíže vymezen v přiložené smlouvě o dílo, technické specifikaci a v projektové dokumentaci.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34996000 Steuer- und Überwachungs-, Sicherheits- oder Signaleinrichtungen für den Straßenverkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45316200 Installation von Signalanlagen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45000000 Bauarbeiten, 32500000 Fernmeldebedarf, 35125300 Sicherheitskameras, 32333200 Camcorder
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: P26V00000236 (DBID: 2467)