2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy w Gminie Pionki 01.01.2025-31.12.2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbieraniu i zagospodarowaniu odpadów komunalnych zmieszanych oraz odpadów gromadzonych w sposób selektywny z nieruchomości na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie Gminy Pionki oraz z: punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych /PSZOK/ i punktów dodatkowego odbioru: baterii i przeterminowanych lekarstw oraz zagospodarowanie odebranych odpadów tj. odzysk lub unieszkodliwienie odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie Gminy Pionki, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów przygotowania do ponownego użycia i recyklingu odpadów komunalnych oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych przekazywanych do składowania zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Vorherige Bekanntmachung: 611431-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen