675886-2023 - Vorankündigung – Direktvergabe
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi utrzymania w ruchu w trybie produkcyjnym nowego modułu KSDO (Systemu do przeprowadzania egzaminów próbnych on-line i testów diagnostycznych) oraz rozwój powyższego Systemu/modułu i KSDO. Usługa rozwoju Systemu/modułu i KSDO realizowana będzie w ramach projektu pn. „Wdrożenie Krajowego Systemu Danych Oświatowych”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi utrzymania w ruchu w trybie produkcyjnym nowego modułu KSDO (Systemu do przeprowadzania egzaminów próbnych on-line i testów diagnostycznych) oraz rozwój powyższego Systemu/modułu i KSDO. Rozwój KSDO będzie realizowany w ramach prac rozwojowych w prawie opcji.
Interne Kennung: ZA.233.3.2023
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72212000 Programmierung von Anwendersoftware, 72100000 Hardwareberatung, 72300000 Datendienste, 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Świadczenie usługi utrzymania w ruchu w trybie produkcyjnym nowego modułu KSDO (Systemu do przeprowadzania egzaminów próbnych on-line i testów diagnostycznych) oraz rozwój powyższego Systemu/modułu i KSDO.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1.Prawo opcji obejmuje prace rozwojowe po wykorzystaniu 50 godzin prac rozwojowych nowego systemu/modułu w danym miesiącu jeżeli Zamawiający będzie posiadał potrzeby w zakresie prac rozwojowych oraz środki na realizację prawa opcji oraz Zamawiający poinformuje Wykonawcę o chęci skorzystania z prawa opcji przesyłając oświadczenie wraz z akceptacją wycenionego zamówienia, z którego będzie wynikał zakres prac. Prace rozwojowe w ramach prawa opcji mogą być wykorzystane do rozwoju Systemu/modułu i KSDO. Procedura wyceny zamówienia odbywać się będzie zgodnie z pkt 3.3 OPZ. Prace w ramach prawa opcji mogą być finansowane z projektu pn. „Wdrożenie Krajowego Systemu Danych Oświatowych” lub ze środków własnych Zamawiającego. 2.Prognozowana przez Zamawiającego maksymalna liczba godzin prac w ramach prawa opcji wynosi maksymalnie 50 000 osobogodzin przez cały okres realizacji umowy. Jedna godzina pracy rozumiana jest jako 60 minut i dotyczy każdej osoby zaangażowanej w proces. Godziny niepełne będą rozliczane co do 15 minut zaokrąglane w górę. 3.Wszystkie prace w ramach prawa opcji zlecane są na takich samych zasadach jak prace rozwojowe tj. zgodnie z procedurą określoną opisaną w rozdziale 10 OPZ. Wyliczenie kosztu całkowitego wykonanej usługi będzie odbywało się przez podsumowanie kosztów udziału wszystkich zaangażowanych osób Wykonawcy. Koszt liczony jest poprzez przemnożenie liczby godzin zaangażowanych osób, potwierdzonych przez Zamawiającego i stawki godzinowej Wykonawcy z jego oferty. Należy w tym uwzględnić usługi towarzyszące wprowadzaniu zmian w Systemie. 4.W przypadku, gdy Zamawiający nie zrealizuje zleceń w planowanej liczbie lub kwocie, Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie związane z brakiem realizacji zleceń w ww. zakresie, w tym odszkodowanie za utracone korzyści. 5.Prace rozwojowe w ramach prawa opcji będą zlecane, realizowane i odbierane na takich samych zasadach jak prace rozwojowe w ramach zamówienia podstawowego