6759-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dieselkraftstoff – Dynamický nákupní systém na dodávky motorové nafty
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na dodávky motorové nafty
BeschreibungPředmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS bude dodávka motorových paliv – motorové nafty v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami a jednotlivými výzvami k podání nabídek v DNS podle § 141 ZZVZ.
Vorherige Bekanntmachung432138-2023
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134200 Dieselkraftstoff
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1