2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění obnovy, rozvoje a podpory DSČP včetně nákupu CISCO a souvisejících služeb
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytování licencí, podpory a subskripcí k softwarovým produktům společnosti Cisco Systems, pořizování vybraných hardwarových produktů společnosti Cisco Systems, na které lze nasadit pouze proprietární software společnosti Cisco Systems, včetně možnosti implementace, dále pořizování originálního příslušenství společnosti Cisco Systems včetně možnosti implementace a poskytování souvisejících služeb pro Zadavatele, a to na základě rámcové dohody uzavřené s pěti dodavateli. Podrobnosti viz. Zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 277441-2023
Interne Kennung: ČP/102268/2025/NAK - 120230019
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32400000 Netzwerke
5. Los
Los: LOT-0001