676002-2026 - Wettbewerb
Polen – Druckmessgeräte – Aparatura do wysokociśnieniowej syntezy zaawansowanych materiałów konstrukcyjnych i funkcjonalnych- System nr 1 - dostawa zestawu do aparatury wysokociśnieniowej typu Walker i system nr 2 - dostawa zintegrowanego systemu do przygotowania, obsługi i diagnostyki eksperymentalnej wysokociśnieniowych w komórkach DAC
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aparatura do wysokociśnieniowej syntezy zaawansowanych materiałów konstrukcyjnych i funkcjonalnych- System nr 1 - dostawa zestawu do aparatury wysokociśnieniowej typu Walker i system nr 2 - dostawa zintegrowanego systemu do przygotowania, obsługi i diagnostyki eksperymentalnej wysokociśnieniowych w komórkach DAC
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kompletnych zestawów elementów przeznaczonych do prowadzenia syntezy wysokociśnieniowej i wysokotemperaturowej w aparaturze typu Walker. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 kpl. laboratoryjnego, kompaktowego systemu do pomiaru ciśnienia metodą fluorescencji rubinu, przeznaczonego do pomiarów off-line w różnych komórkach diamentowych DAC. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę 1 szt. modułu zintegrowanego z przekładnią do ładowania komórek diamentowych DAC sprężonym gazem
Interne Kennung: DZB.260.17.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: strona prowadzonego postępowania: www.imim.pl platforma do komunikacji: https://e-propublico lub poczta elektroniczna
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38423000 Druckmessgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Aparatura do wysokociśnieniowej syntezy zaawansowanych materiałów konstrukcyjnych i funkcjonalnych system nr I - dostawa zestawów do aparatury wysokociśnieniowej typu Walker.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kompletnych zestawów elementów przeznaczonych do prowadzenia syntezy wysokociśnieniowej i wysokotemperaturowej w aparaturze typu Walker.
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Los: LOT-0002
Titel: Aparatura do wysokociśnieniowej syntezy zaawansowanych materiałów konstrukcyjnych i funkcjonalnych - system nr II - dostawa zintegrowanego systemu do przygotowania, obsługi i diagnostyki eksperymentów wysokociśnieniowych w komórkach DAC
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 kpl. laboratoryjnego, kompaktowego systemu do pomiaru ciśnienia metodą fluorescencji rubinu, przeznaczonego do pomiarów off-line w różnych komórkach diamentowych DAC. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 szt. specjalistycznego modułu zintegrowanego z przekładnią do ładowania komórek diamentowych DAC sprężonym gazem.
Interne Kennung: DZB.261.17.2026
676002-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: DZB.260.17.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 38423000 Urządzenia do pomiaru ciśnienia
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 38500000 Aparatura kontrolna i badawcza
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Główna klasyfikacja (cpv): 38500000 Aparatura kontrolna i badawcza
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: DZB.261.17.2026