67602-2025 - Ergebnis
Polen – Reinigungsdienste – Świadczenie kompleksowej usługi utrzymania czystości w wielofunkcyjnym obiekcie Centrum Sportu w Błoniu przy ul. Grodziskiej 1.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie kompleksowej usługi utrzymania czystości w wielofunkcyjnym obiekcie Centrum Sportu w Błoniu przy ul. Grodziskiej 1.
Beschreibung4.1 Przedmiotem zamówienia jest zadanie pod tytułem: „Świadczenie kompleksowej usługi utrzymania czystości w wielofunkcyjnym obiekcie Centrum Sportu w Błoniu przy ul. Grodziskiej 1”. Wspólny słownik zamówień (CPV): 90910000- 9 - Usługi sprzątania, 4.2 Zakres usług stanowiących przedmiot zamówienia: 1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi wykonania utrzymania czystości w wielofunkcyjnym obiekcie Centrum Sportu w Błoniu. 2) Całkowita powierzchnia do sprzątania: razem ( poziomy: -1, 0, 1 ) wynosi: 7677,35m2 - Rodzaje nawierzchni do czyszczenia ( opisane szczegółowo w zał. nr 1 do SWZ ): G – gres , GA – gres antypoślizgowy, WD – wykładzina dywanowa, WR – wykładzina rolowana , PD – parkiet drewniany - W obiekcie krytej pływalni, w trakcie realizacji niniejszego zadania, Wykonawca zapewni we własnym zakresie wszystkie środki czystości, w szczególności : mydło do dozowników, papier toaletowy, ręczniki papierowe, kostki do WC, środki chemiczne i materiały eksploatacyjne niezbędne do wykonania zamówienia, w tym środki do dezynsekcji i dezynfekcji pływalni, dezynfekcji niecek basenowych i zaplecza sanitarnego, a także narzędzia pracy, materiały eksploatacyjne oraz środki czystości i bhp, służące do utrzymania czystości pomieszczeń i sprawności urządzeń. 4.3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wytyczne i wymagania Zamawiającego wobec Wykonawcy zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia OPZ, który stanowi załącznik nr 3 do SWZ oraz w zał. nr 4 do SWZ na który składa się zakres i harmonogram prac. 4.4 Wynagrodzenie Wykonawcy wynikające z realizacji przedmiotu zamówienia nie może przekroczyć środków finansowych zabezpieczonych w budżecie Zamawiającego na rok 2025. Zamawiający informuje, że rozliczenia z Wykonawcą następować będą w systemie miesięcznym. 4.5 Zamawiający zaleca zapoznanie się z terenem na którym będą wykonywane usługi - odbycie wizji lokalnej przez Wykonawcę w celu właściwego przygotowania oferty. Koszty wizji lokalnej ponosi Wykonawca. 4.5.1 Odbycie wizji lokalnej oraz sprawdzenie dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego nie jest warunkiem koniecznym do złożenia oferty. W niniejszym postępowaniu powyższe nie stanowi przesłanki odrzucenia oferty Wykonawcy, o której mowa w art. 226 ust. 1 pkt 18 ustawy Pzp. 4.6 Wykonawca pozyska we własnym zakresie i na swój koszt zaplecze prac/usług oraz ubezpieczy usługi w niezbędnym zakresie. 4.7 Przedmiot zamówienia powinien być wykonany z wykorzystaniem środków, które będą posiadać odpowiednie certyfikaty, deklaracje zgodności i atesty bezpieczeństwa. 4.8 Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, tzn. polegających na powtórzeniu podobnych usług, stanowiących niniejsze zamówienie podstawowe: - Wartość usług, o których mowa powyżej może wynieść maksymalnie do 10 % wartości zamówienia podstawowego - Warunki na jakich zostaną udzielone powyższe usługi – będą zgodne z przedmiotem zamówienia podstawowego. 4.9 Zamawiający nie przewiduje złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych. 4.10 Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. 4.11 Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 4.12 Zamawiający nie przewiduje udzielania zaliczek na poczet wykonania zamówienia. 4.13 Zamawiający stosownie do art. 95 ustawy Pzp, wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku – Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2023 roku, poz. 1465). 4.13.1 Sposób weryfikacji zatrudnienia, a także uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnieniem oraz sankcje z tytułu niespełnienia tych wymagań zostały wskazane we wzorze umowy, stanowiącym załącznik Nr 2 do SWZ. 4.14 Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp, mających status zakładów pracy chronionej, spółdzielni socjalnych oraz innych Wykonawców, których głównym celem działalności ich wyodrębnionych organizacyjnie jednostek jest społeczna i zawodowa integracja osób społecznie marginalizowanych, 4.15 Zgodnie z art. 310 pkt 1 ustawy Pzp Zamawiający może unieważnić przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 4.16 Zamawiający przewiduje w prowadzonym postępowaniu zastosowanie tzw. procedury odwróconej: tzn. na podstawie art. 139 ustawy Pzp Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4.16.1 Zgodnie z art. 139 ust. 2 ustawy Pzp, Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 i 2 ustawy Pzp (JEDZ). 4.16.2 Zamawiający w niniejszym postępowaniu żąda złożenia oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 i 2 ustawy Pzp (JEDZ), wyłącznie od Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
Titel„Świadczenie kompleksowej usługi utrzymania czystości w wielofunkcyjnym obiekcie Centrum Sportu w Błoniu przy ul. Grodziskiej 1”.
BeschreibungZakres usług stanowiących przedmiot zamówienia: 1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi wykonania utrzymania czystości w wielofunkcyjnym obiekcie Centrum Sportu w Błoniu. 2) Całkowita powierzchnia do sprzątania: razem ( poziomy: -1, 0, 1 ) wynosi: 7677,35m2 - Rodzaje nawierzchni do czyszczenia ( opisane szczegółowo w zał. nr 1 do SWZ ): G – gres , GA – gres antypoślizgowy, WD – wykładzina dywanowa, WR – wykładzina rolowana , PD – parkiet drewniany - W obiekcie krytej pływalni, w trakcie realizacji niniejszego zadania, Wykonawca zapewni we własnym zakresie wszystkie środki czystości, w szczególności : mydło do dozowników, papier toaletowy, ręczniki papierowe, kostki do WC, środki chemiczne i materiały eksploatacyjne niezbędne do wykonania zamówienia, w tym środki do dezynsekcji i dezynfekcji pływalni, dezynfekcji niecek basenowych i zaplecza sanitarnego, a także narzędzia pracy, materiały eksploatacyjne oraz środki czystości i bhp, służące do utrzymania czystości pomieszczeń i sprawności urządzeń. 4.3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wytyczne i wymagania Zamawiającego wobec Wykonawcy zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia OPZ, który stanowi załącznik nr 3 do SWZ oraz w zał. nr 4 do SWZ na który składa się zakres i harmonogram prac.