2. Verfahren
Verfahren
Titel: 31143303: het uitvoeren van baggerwerkzaamheden Vaarwegen Zuid-Nederland, contract 3
Beschreibung: De inkoop van de derde fase baggerwerkzaamheden ten behoeve van Meerjarig Onderhoudswerkzaamheden op de vaarwegen in Limburg en Noord-Brabant. Tevens worden de doelrealisatie knelpunten buiten de scope van het project Maasroute in dit contract opgenomen. In dit inkoopplan is de inkoopafweging onderbouwd en vastgelegd. Het hoofddoel van het project is inkoop van baggerwerkzaamheden. Op hoofdlijnen omvat de opdracht: onderhoudsbaggerwerk inclusief daarvoor benodigde surveys, vergunningsaanvragen, nadere conditioneringsonderzoeken en terug levering van informatie.
Interne Kennung: 31143303
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45240000 Wasserbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 14500000 In Bergwerken und Steinbrüchen gewonnene Erzeugnisse, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: zie hoofdopdracht
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45252124 Schwimmbagger- und Pumparbeiten