676181-2023 - Ergebnis
Niederlande – Computeranlagen und Zubehör – Levering van devices
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van devices
Beschreibung: Het doel van deze openbare Europese aanbesteding is het sluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer. Het gaat hierbij om het afnemen van Chromebooks door De Aanbestedende Dienst inclusief onderhoud en service gedurende vier jaren van opdrachtnemer. De Aanbestedende Dienst heeft geen afnameverplichting en of geen minimale afnameverplichting bij het sluiten van deze raamovereenkomst. Indien onder deze raamovereenkomst geen geschikt aanbod voor de betreffende uitvraag kan worden geleverd door de gecontracteerde partij, dan heeft De Aanbestedende Dienst het recht de betreffende uitvraag uit te zetten bij een andere marktpartij. €2.000.000
Interne Kennung: EA2301SK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Devices
Beschreibung: Europese aanbesteding devices 2.000.000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsopties mogelijk