See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rapid Responder Ambulancemotor
Beschreibung: In verband met grote infrastructurele werkzaamheden aan de dijk tussen Gouderak en Krimpen aan den IJssel, die de komende jaren op meerdere locaties gelijktijdig plaatsvinden, wordt de bereikbaarheid van delen van het werkgebied van RAV Hollands Midden beïnvloed. RAV Hollands Midden, als onderdeel van Hecht, is wettelijk verantwoordelijk voor het waarborgen van tijdige en adequate ambulancezorg en treft daarom passende maatregelen. De keuze voor het inhuren van een Rapid Responder op een motorambulance is gebaseerd op de zelfstandige omzetbaarheid van de Rapid Responder en wendbaarheid van dit voertuig, dat files en verkeersdrukte kan omzeilen, smalle doorgangen kan passeren bij afsluitingen en indien nodig levensreddende handelingen kan starten in afwachting van een reguliere ALS-ambulance. RAV Hollands Midden beoogt een Rapid Responder op een motorambulance in te zetten voor een periode van één jaar, met de mogelijkheid tot jaarlijkse verlenging tot het einde van de werkzaamheden medio 2032.
Interne Kennung: Z/25/012124
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85143000 Einsatz von Krankenwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79625000 Überlassung von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Rapid Responder op een motorambulance Inzet op werkdagen (excl. bouwvak en kerst) tussen 07:00 – 17:00 uur, gestationeerd op RAV locatie Gouda.
Interne Kennung: 1