See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stedelijke basisschool De Octopus, Sint-Rochusstraat 22 te 2100 Deurne. Los meubilair volgens duurzaam en circulair principe
Beschreibung: Stedelijke basisschool De Octopus, Sint-Rochusstraat 22 te 2100 Deurne. Los meubilair volgens duurzaam en circulair principe
Interne Kennung: PPP0OK-2753/5433/MPID/768
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Deel A : Refurbish : Perceel 1 : Lager onderwijs
Beschreibung: Refurbish schoolmeubilair : lager onderwijs Artikel 1 : Leerlingenstoel Artikel 2 : Leerlingentafel Artikel 3 : Refterstoel
Interne Kennung: MPID/768_A_P1_1
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Los: LOT-0002
Titel: Deel A : Refurbish : Perceel 2 : Kleuteronderwijs
Beschreibung: Refurbish schoolmeubilair : kleuter onderwijs Artikel 4 : Kleuterstoel
Interne Kennung: MPID/768_A_P2_2
Los: LOT-0003
Titel: Deel B : Nieuw duurzaam - circulair meubilair : Perceel 3 : Lager onderwijs
Beschreibung: Per leerjaar zijn er 2 klassen, deze klassen grenzen aan brede gangen voorzien van een vaste inrichting die dient als open leercentrum. De akoestische flexibele schuifwand tussen de twee klassen zorgt dat klasoverschrijdend werken mogelijk is. Per klas zijn er in een basisopstelling 24 leerlingen en 1 leerkracht. De losse inrichting zal een combinatie worden van refurbished en nieuw los meubilair. Leerlingen De klas stoelen lln (P1_01) en dubbele werktafels lln (P1_02) worden hergebruikt. Bij deze refurbished meubelen willen we graag 4 individuele werktafels lln (P3_01) die hierop aansluiten qua materialisatie en afwerking, afmetingen en voorzieningen bv. boekenvak, beschermingen, … Leerkracht De werkplek van de leerkracht dient ingericht te worden met een rechthoekige vaste bureau of tafel (P3_02) waar vlot een ladenblok (P3_03) met 4 laden onder kan. De leerkracht kan gebruik maken van een basis comfort bureaustoel (P3_04) qua instellingen. Voor het open leercentrum graag een mobiele flexibele stoel (P3_05) die verschillende zithoudingen ondersteunt. Extra Voor de leerlingen voor de eerste graad van het lager (1e en 2e leerjaar) graag een instructiekring (P3_06) waar 24 leerlingen op bank met rug kunnen samenzitten. Als een flexibele aanvulling enkele krukjes lln (P3_07) en krukje leerkracht (P3_08) te voorzien. Voorstel: Alternatief refurbished Op welke klas stoelen lln (P3_09) en dubbele werktafels lln (P3_10) zitten de leerlingen van de toekomst. Welke refterstoel (P3_11) is multi inzetbaar en makkelijk in gebruik.
Interne Kennung: MPID/768_B_P3_3
Los: LOT-0004
Titel: Deel B : Nieuw duurzaam - circulair meubilair : Perceel 4 : Kleuter onderwijs
Beschreibung: Het kleuteronderwijs heeft 8 klassen, 2 instapklassen en dan telkens 2 per leerjaar. Tussen de twee klassen is er telkens een akoestische flexibele schuifwand die zorgt voor klasoverschrijdend werken en breed gebruik. Per klas zijn er in een basisopstelling 24 leerlingen en 1 leerkracht. De losse inrichting zal een combinatie worden van (beperkt) refurbished en nieuw los meubilair. Leerlingen De houten kleuterstoelen lln (P2_01) worden hergebruikt. Bij deze refurbished meubelen willen we graag een aantal kleuter tafels (P4_01) volgens het aantal stoelen die nodig zijn in de klas. Daarnaast willen we in de middenruimte een opstelling van laag los meubilair aangepast aan het leerjaar zodat de hoekenwerking hier verder gezet kan worden. Leerkracht De leerkrachten hebben graag een mobiele flexibele stoel (P4_03) die verschillende zithoudingen ondersteunt. Extra Voor elke klas dient er een instructiekring (P4_04) voorzien te worden waar alle leerlingen nl. 24 een plek hebben voorzien van een rugleuning. Er dient ook voorzien te worden in een stevig mobiel droogrek (P4_05) waar alle 24 lln hun werk kunnen op laten drogen. Voorstel: Alternatief refurbished Op welke kleuter stoelen (P4_06) zitten de leerlingen van de toekomst.
Interne Kennung: MPID/768_B_P4_4
Los: LOT-0005
Titel: Deel B : Nieuw duurzaam - circulair meubilair : Perceel 5 : Kantoor Meubilair
Beschreibung: De back-office van de school ondersteunt de dagelijkse werking achter de schermen. Hier worden administratieve taken uitgevoerd, zoals leerlingendossiers beheerd, inschrijvingen opgevolgd, communicatie met ouders verzorgd, personeelsadministratie geregeld en financiële zaken bijhouden. Tevens is dit ook het broeiende zenuwcentrum waar leerkrachten bij elkaar komen om te pauzeren of te werken. Voor deze zone willen we duurzaam circulair kantoormeubilair dat ontworpen is met oog voor de toekomst. Gemaakt uit hergebruikte of recycleerbare materialen, modulair opgebouwd en gemakkelijk te herstellen is. Met als resultaat een stijlvol en functioneel kantoor met een minimale ecologische impact. In deze zone vinden we het belangrijk dat alle meubelen een zekere uniformiteit uitstralen die samen met het vaste meubilair een eenheid vormen. In de ontmoetingsruimte staat een grote vergadertafel (P5_04) met de nodige comfortabele overleg stoelen (P5_05), deze zorgen voor een neutrale toch warme ontmoetingsruimte. Het EHBO lokaal is voorzien van een compacte tafel (P5_06) en stoelen (P5_07) die evt. ingezet kunnen worden bij het los meubilair van de Leraren Eetzone die voorzien is van tafels (P5_06) en stapelbare stoelen (P5_07). De Leraren Werkzone heeft naast vaste werktafels (P5_01) en werkplekstoelen (P5_03) een aanschuif desk waar instelbare bureaustoelen (P5_02) de leerkrachten de nodige flexibiliteit en comfort geven. Een informele zithoek met salontafel (P5_08), een 1-zit (P5_09) en een 2-zit (P5_10) zorgen voor een fijne en aangename leraren werkzone.
Interne Kennung: MPID/768_B_P5_5