2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Białaczów w 2024 r. w tym z PSZOK oraz wskazanych miejsc zbierania przez Zamawiającego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Białaczów w 2024 r. w tym z PSZOK oraz wskazanych miejsc zbierania przez Zamawiającego. 4.1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Białaczów w 2024 r. w tym z PSZOK oraz wskazanych miejsc zbierania przez Zamawiającego. Przedmiot zamówienia obejmuje m.in.: Dział - I. Odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z terenu Gminy Białaczów tj. od właścicieli nieruchomości na których zamieszkują mieszkańcy, właścicieli nieruchomości na których znajdują się domki letniskowe lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe oraz od właścicieli nieruchomości na których nie zamieszkują mieszkańcy tj. szkół, budynków urzędów organu samorządu terytorialnego, świetlic wiejskich. Dział - II. Prowadzenie na terenie Gminy Białaczów odbioru odpadów komunalnych z wyznaczonych przez Zamawiającego miejsc ich zbiorki wskazanych w pkt. 4 niniejszego działu oraz ich zagospodarowania. Dział - III. Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych i odpadów budowlanych i rozbiórkowych powstałych w gospodarstwach domowych z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (dalej zwanym - „PSZOK”) prowadzonego przez Gminę Białaczów. Dział - IV. Szczegółowy opis sposobu realizacji usługi, prowadzenie jej dokumentacji, standardy sanitarne i techniczne jej wykonywania z zachowaniem ochrony środowiska. Szacunkowa ilość odpadów, które przewiduje Zamawiający do odbioru i zagospodarowania w czasie trwania zamówienia to – 917,05 [Mg]. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z przepisami prawa ogólnymi i szczególnymi, obowiązującymi w okresie realizacji umowy. 4.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.30.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: nd
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 4.1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Białaczów w 2024 r. w tym z PSZOK oraz wskazanych miejsc zbierania przez Zamawiającego. Przedmiot zamówienia obejmuje m.in.: Dział - I. Odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z terenu Gminy Białaczów tj. od właścicieli nieruchomości na których zamieszkują mieszkańcy, właścicieli nieruchomości na których znajdują się domki letniskowe lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe oraz od właścicieli nieruchomości na których nie zamieszkują mieszkańcy tj. szkół, budynków urzędów organu samorządu terytorialnego, świetlic wiejskich. Dział - II. Prowadzenie na terenie Gminy Białaczów odbioru odpadów komunalnych z wyznaczonych przez Zamawiającego miejsc ich zbiorki wskazanych w pkt. 4 niniejszego działu oraz ich zagospodarowania. Dział - III. Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych i odpadów budowlanych i rozbiórkowych powstałych w gospodarstwach domowych z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (dalej zwanym - „PSZOK”) prowadzonego przez Gminę Białaczów. Dział - IV. Szczegółowy opis sposobu realizacji usługi, prowadzenie jej dokumentacji, standardy sanitarne i techniczne jej wykonywania z zachowaniem ochrony środowiska. Szacunkowa ilość odpadów, które przewiduje Zamawiający do odbioru i zagospodarowania w czasie trwania zamówienia to – 917,05 [Mg]. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z przepisami prawa ogólnymi i szczególnymi, obowiązującymi w okresie realizacji umowy. 4.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 1 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden