2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beveiliging opvanglocatie Oekraïense vluchtelingen
Beschreibung: De opdracht heeft betrekking op het beveiligen en bewaken van de opvanglocatie van Oekraïense vluchtelingen binnen gemeente Berg en Dal. Inzet van 296 uur per week.
Interne Kennung: INK/EDO/RS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Beveiliging opvanglocatie
Beschreibung: Beveiliging opvanglocatie Inzet van 296 uur per week.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsoptie