2. Verfahren
Verfahren
Titel: Domov pro seniory Litomyšl
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v novostavbě domova pro seniory ve městě Litomyšl. Domov pro seniory bude třípodlažní stavba s horními dvěma obytnými podlažími, přízemím a plochou střechou. V přízemí, jež je menší než půdorysná stopa objektu, bude mimo jiné umístěna vstupní hala (foyer) s recepcí, meditační místnost, administrativa, kuchyně, prádelna, odpadové hospodářství, sklady a pronajímatelná jednotka, např. lékařské ordinace. Venkovní plochy lze rozdělit jako soukromé a veřejné. Soukromým prostorem je uzavřená zahrada navazující na 2.NP na jihu. Veřejné plochy jsou reprezentovány plochami náměstí, plochami zeleně a dopravy v klidu a pohybu. Součástí záměru jsou samostatný objekt skladu odpadů a zahradní techniky a terénní úpravy.
Interne Kennung: 7802
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45215200 Bauarbeiten für Gebäude des Sozialwesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45215212 Bau von Altersheimen
5. Los
Los: LOT-0001