See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Brynek w roku 2024
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, mechanicznego przygotowania gleby pod odnowienia, wszelkich prac gospodarczych na Szkółce Leśnej „Brzeźnica”, OHZ LP „Tworóg” Nadleśnictwa Brynek oraz gospodarki rolno-łąkowej, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Brynek w roku 2024.
Interne Kennung: ZPN/270/8/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 - Leśnictwo Krywałd
Interne Kennung: Pakiet 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 3.6. W stosunku do każdego Pakietu Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie będzie przekraczała 30 % Wynagrodzenia z dnia zawarcia Umowy, zgodnie z §11 ust. 1 wzoru umowy stanowiącego Załącznik nr 12 do SWZ. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji w przypadku: (1) wystąpienia konieczności zwiększenia zakresu rzeczowego usług stanowiących przedmiot zamówienia w następstwie przyczyn przyrodniczych, klimatycznych, atmosferycznych bądź związanych z prawidłowym prowadzeniem gospodarki leśnej, (2) zmian na rynku sprzedaży drewna lub powierzenia Zamawiającemu nowych zadań gospodarczych lub publicznych, (3) powierzania Wykonawcy prac stanowiących wykonawstwo zastępcze w stosunku do prac realizowanych przez innego wykonawcę (na Obszarze Realizacji Pakietu).
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 – leśnictwa: Potempa, Świniowice
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 – leśnictwa: Nowa Wieś, Strzybnica, Tworóg
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 – leśnictwo: Księży Las
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 – leśnictwo: Stolarzowice
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 – leśnictwo: Górniki
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7 – leśnictwo: Bezchlebie, Łabędy
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8 – leśnictwo Szkółka „Brzeźnica”, prace gospodarcze na terenie OHZ LP „Tworóg” Nadleśnictwa Brynek, specjalistyczne przygotowanie gleby na terenie Nadleśnictwa Brynek, gospodarka rolno-łąkowa.
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9 –prace z zakresu ochrony przeciw pożarowej, obsługa dostrzegalni p.poż oraz PAD Nadleśnictwa Brynek.
Interne Kennung: Pakiet 9