2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie Pinmailers voor Dienst Wegverkeer (RDW) / Market Consultation Pinmailers for the Netherlands Vehicle Authority (RDW)
Beschreibung: Geachte geïnteresseerde, Namens de RDW willen wij u uitnodigen om deel te nemen aan een marktconsultatie die gericht is op het verkennen van mogelijkheden voor het leveren van Pinmailers. RDW publiceert deze marktconsultatie via het inkoopplatform Mercell en op de openbare nationale publicatiesite Tenderned. Met deze publicatie nodigt de RDW u uit om input te geven op deze marktconsultatie. De RDW bepaalt zelf of de resultaten van deze marktconsultatie gebruikt worden als input voor de mogelijke aanbesteding. De RDW stelt het zeer op prijs als u de vragenlijst wilt beantwoorden. Deelname aan deze marktconsultatie is geheel vrijblijvend. Gemaakte kosten voor het deelnemen aan deze marktconsultatie worden niet vergoed. Voor meer informatie over deze marktconsultatie en deelname aan deze aanbesteding, zie Mercell. Met vriendelijke groet, RDW -------------------------------English translation------------------------------- Dear interested party, On behalf of the RDW, we would like to invite you to participate in a market consultation aimed at exploring possibilities for the supply of Pinmailers. The RDW is publishing this market consultation via the Mercell procurement platform and on the public national publication site Tenderned. With this publication, RDW invites you to provide input on this market consultation. RDW will determine whether the results of this market consultation will be used as input for a potential tender. RDW would greatly appreciate your willingness to respond to the questionnaire. Participation in this market consultation is entirely voluntary. Costs incurred for participating in this market consultation will not be reimbursed. For more information about this market consultation and participation in the tender, please see Mercell. Yours sincerely, RDW
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22400000 Briefmarken, Scheckvordrucke, Banknoten, Aktienzertifikate, Werbeschriften, Kataloge und Handbücher, 22450000 Fälschungssichere Druckerzeugnisse