676255-2025 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Sukcesywna dostawa leków i płynów do infuzji
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywna dostawa leków i płynów do infuzji
BeschreibungSukcesywna dostawa leków i płynów do infuzji
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia, 33692500 Injizierbare Lösungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet I
BeschreibungPakiet I
Optionen
Beschreibung der Optionen2.1. W stosunku do każdego zadania Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy („Opcja”). 2.2. Przedmiotem Opcji będą dostawy asortymentów tożsamych z opisanymi w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w formularzu asortymentowo – cenowym, stanowiącym część Oferty, w ilościach określonych w załącznikach nr 2.1. – 2.21 do SWZ. 2.3. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, może zostać zlecona dostawa wszystkich, niektórych lub jednego asortymentu wskazanego i wycenionego przez Wykonawcę w tabeli formularza asortymentowo – cenowego stanowiącego część Oferty. 2.4. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości stanowiącej równowartość do 50% wartości przedmiotu zamówienia podstawowego. 2.5. Podstawą określenia wartości dostaw zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych asortymentów zawarte w formularzu asortymentowo – cenowym, stanowiącym część Oferty Wykonawcy.
LosLOT-0002
TitelPakiet II
BeschreibungPakiet II
LosLOT-0003
TitelPakiet III
BeschreibungPakiet III
LosLOT-0004
TitelPakiet IV
BeschreibungPakiet IV
LosLOT-0005
TitelPakiet V
BeschreibungPakiet V
LosLOT-0006
TitelPakiet VI
BeschreibungPakiet VI
LosLOT-0007
TitelPakiet VII
BeschreibungPakiet VII
LosLOT-0008
TitelPakiet VIII
BeschreibungPakiet VIII
LosLOT-0009
TitelPakiet IX
BeschreibungPakiet IX
LosLOT-0010
TitelPakiet X
BeschreibungPakiet X
LosLOT-0011
TitelPakiet XI
BeschreibungPakiet XI
LosLOT-0012
TitelPakiet XII
BeschreibungPakiet XII
LosLOT-0013
TitelPakiet XIII
BeschreibungPakiet XIII
LosLOT-0014
TitelPakiet XIV
BeschreibungPakiet XIV
LosLOT-0015
TitelPakiet XV
BeschreibungPakiet XV
LosLOT-0016
TitelPakiet XVI
BeschreibungPakiet XVI
LosLOT-0017
TitelPakiet XVII
BeschreibungPakiet XVII
LosLOT-0018
TitelPakiet XVIII
BeschreibungPakiet XVIII
LosLOT-0019
TitelPakiet XIX
BeschreibungPakiet XIX
LosLOT-0020
TitelPakiet XX
BeschreibungPakiet XX
LosLOT-0021
TitelPakiet XXI
BeschreibungPakiet XXI