676263-2025 - Wettbewerb
Polen – Traktoren – Zakup ciągnika rolniczego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup ciągnika rolniczego
BeschreibungZadanie pn.: Zakup ciągnika rolniczego realizowane jest w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026 Przedmiotem zamówienia jest jednorazowa dostawa ciągnika rolniczego do Obiektu Hydrotechnicznego Nielisz, opisanego w Opisie przedmiotu zamówienia i Wzorze umowy, stanowiących załączniki do SWZ.
Interne KennungL.ROZ.2710.108.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungZadanie realizowane jest w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026 Przedmiotem zamówienia jest jednorazowa dostawa ciągnika rolniczego do Obiektu Hydrotechnicznego Nielisz, opisanego w Opisie przedmiotu zamówienia i Wzorze umowy, stanowiących załączniki do SWZ.
Interne KennungCzęść 1.