676330-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) i segregowanych odpadów komunalnych z terenu gminy Biecz w 2026 roku.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) i segregowanych odpadów komunalnych z terenu gminy Biecz w 2026 roku.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) i segregowanych odpadów komunalnych z terenu gminy Biecz w 2026 roku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagań wobec Wykonawcy określa załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia („OPZ”) wraz z następującymi załącznikami do niego: 1) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) oraz bioodpadów od właścicieli nieruchomości na których zamieszkują mieszkańcy, 2) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych zbieranych w sposób selektywny od właścicieli nieruchomości na których zamieszkują mieszkańcy, 3) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) od właścicieli nieruchomości na których nie zamieszkują mieszkańcy, 4) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych zbieranych w sposób selektywny od właścicieli nieruchomości na których nie zamieszkują mieszkańcy, 5) Wykaz koszy ulicznych, 6) Wykaz zbiorczych punktów selektywnego zbierania odpadów (Wykaz „gniazd”).
Interne KennungZP.271.34.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
LosLOT-0001