See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oleju napędowego na potrzeby Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Hajnówce w 2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju napędowego na potrzeby Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Sp. z o.o. do zbiorników zlokalizowanych w Hajnówce przy ul. Łowczej 4, przy ul. Szosa Kleszczelowska 35 oraz w Ignatkach nr 40/4
Vorherige Bekanntmachung: 646656-2025
Interne Kennung: PUK/PN/11/ON/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 PZP, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134220 Dieselkraftstoff (EN 590)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa oleju napędowego na potrzeby Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Hajnówce w 2026 r. - Część I
Beschreibung: Dostawa oleju napędowego do zbiorników zlokalizowanych w Hajnówce przy ul. Łowczej 4 i ul. Szosa Kleszczelowskiej 35 w ilości : olej napędowy Diesel: 900.000 l.(dziewięćset tysięcy litrów), Olej napędowy Arktyczny 100.000 l (sto tysięcy litrów)
Interne Kennung: Część I
Menge: 1 000 000 Liter
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa oleju napędowego na potrzeby Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Hajnówce w 2026 r. - Część II
Beschreibung: Dostawa oleju napędowego do zbiorników zlokalizowanych w Ignatkach 40/4 w ilości : olej napędowy Diesel: 110.000 l. (sto dziesięć tysięcy litrów), Olej napędowy Arktyczny 14.000 l (czternaście tysięcy litrów)
Interne Kennung: Część II
Menge: 124 000 Liter