2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w postaci schronienia w schronisku dla osób bezdomnych oraz schronienia w schronisku z usługami opiekuńczymi dla osób bezdomnych, przebywających na terenie miasta Częstochowy (4 części).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w postaci schronienia w schronisku dla osób bezdomnych oraz schronienia w schronisku z usługami opiekuńczymi dla osób bezdomnych przebywających na terenie miasta Częstochowy – dorosłych kobiet i mężczyzn, w podziale na 4 części: Część I – Prowadzenie schroniska dla osób bezdomnych z wyżywieniem (1 gorący posiłek). Prognozowana średniomiesięczna liczba osób skierowanych: 67. Część II – Prowadzenie schroniska dla osób bezdomnych z wyżywieniem (1 gorący posiłek). Prognozowana średniomiesięczna liczba osób skierowanych: 53. Część III – Prowadzenie schroniska dla osób bezdomnych z wyżywieniem (1 gorący posiłek). Prognozowana średniomiesięczna liczba osób skierowanych: 42. Część IV – Prowadzenie schroniska dla osób bezdomnych z usługami opiekuńczymi wraz z pełnym wyżywieniem (3 posiłki, w tym 1 posiłek gorący). Prognozowana średniomiesięczna liczba osób skierowanych: 51.
Interne Kennung: SO.261.1.5.2023.MZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 2 ustawy Pzp, czyli tzw. „procedurę odwróconą”, w której Wykonawcy nie są obowiązani do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp (JEDZ-a). Oświadczenie to, na wezwanie Zamawiającego, zobowiązany będzie złożyć wyłącznie Wykonawca, którego oferta zostanie najwyżej oceniona. Przedmiotowe postępowanie prowadzone jest przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Składanie ofert następuje za pośrednictwem platformazakupowa.pl (zwanej dalej Platformą) dostępnej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/mops_czestochowa Pełny opis procedury stosowanej w prowadzonym postępowaniu został zamieszczony w SWZ (http://mops.bip.czestochowa.pl/)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85311000 Dienstleistungen im Sozialwesen in Verbindung mit Heimen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Prowadzenie schroniska dla osób bezdomnych z wyżywieniem (1 gorący posiłek)
Beschreibung: Prognozowana średniomiesięczna liczba osób skierowanych: 67
Interne Kennung: I
Menge: 67 Personenmonate
Los: LOT-0002
Beschreibung: Prognozowana średniomiesięczna liczba osób skierowanych: 53
Interne Kennung: II
Menge: 53 Personenmonate
Los: LOT-0003
Titel: Część III – Prowadzenie schroniska dla osób bezdomnych z wyżywieniem (1 gorący posiłek)
Beschreibung: Prognozowana średniomiesięczna liczba osób skierowanych: 42
Interne Kennung: III
Menge: 42 Personenmonate
Los: LOT-0004
Titel: Część IV – Prowadzenie schroniska dla osób bezdomnych z usługami opiekuńczymi wraz z pełnym wyżywieniem (3 posiłki, w tym 1 posiłek gorący)
Beschreibung: Prognozowana średniomiesięczna liczba osób skierowanych: 51
Interne Kennung: IV
Menge: 51 Personenmonate