676359-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen – Wykonanie naprawy zespołów napędowych eksploatowanych w tramwajach typu 120N i 120Na (2 części)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie naprawy zespołów napędowych eksploatowanych w tramwajach typu 120N i 120Na (2 części)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie naprawy zespołów napędowych eksploatowanych w tramwajach typu 120N i 120Na (2 części), w tym: 1) część nr 1 - wykonanie naprawy zespołów napędowych eksploatowanych w tramwajach typu 120N, 2) część nr 2 - wykonanie naprawy zespołów napędowych eksploatowanych w tramwajach typu 120Na.
Interne Kennung: DEZ/097/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w języku polskim, w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity: Dz.U. z 2026 r. poz. 793 z późn. zm.) – jako zamówienie sektorowe o wartości przekraczającej progi unijne, o których mowa w art. 3 ust. 1 pkt 2 ustawy Pzp. Adres strony internetowej prowadzonego postępowania, na której będą udostępniane dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem oraz zmiany i wyjaśnienia SWZ: https://tw.ezamawiajacy.pl/; podzakładka dla przedmiotowego postępowania: https://tw.ezamawiajacy.pl/pn/tw/demand/298757/notice/public/details dostępna w zakładce „Aktualne”, „W toku” lub „Rozstrzygnięte” (w zależności od etapu postępowania).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Wykonanie naprawy zespołów napędowych eksploatowanych w tramwajach typu 120N
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części nr 1 jest wykonanie naprawy zespołów napędowych eksploatowanych w tramwajach typu 120N. Przedmiot zamówienia, w tym zakres zamówienia podstawowego oraz zakres zamówienia z prawa opcji, określono szczegółowo w rozdziale II SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach zamówienia z prawa opcji Zamawiający przewiduje, o ile będzie to konieczne, wymianę części ujętych w tabelach w rozdziale II SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: 2. Wykonanie naprawy zespołów napędowych eksploatowanych w tramwajach typu 120Na
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części nr 2 jest wykonanie naprawy zespołów napędowych eksploatowanych w tramwajach typu 120Na. Przedmiot zamówienia, w tym zakres zamówienia podstawowego oraz zakres zamówienia z prawa opcji, określono szczegółowo w rozdziale II SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2
Beschreibung der Optionen: W ramach w ramach zamówienia z prawa opcji I Zamawiający przewiduje wykonanie naprawy dodatkowych zespołów napędowych eksploatowanych w tramwajach typu 120Na zgodnie z postanowieniami w rozdziale II SWZ. W ramach zamówienia z prawa opcji II Zamawiający przewiduje, o ile będzie to konieczne, wymianę części ujętych w tabelach w rozdziale II SWZ.
676359-2026 - Competition
Poland – Repair and maintenance services of rolling stock – Wykonanie naprawy zespołów napędowych eksploatowanych w tramwajach typu 120N i 120Na (2 części)
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: DEZ/097/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50222000 Repair and maintenance services of rolling stock
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Część nr 1
Options:
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Część nr 2