676382-2023 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen in der Forstwirtschaft – Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Dobrzejewice w roku 2024
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Dobrzejewice w roku 2024
Beschreibung: Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, szkółkarstwa oraz nasiennictwa do wykonania na terenie Nadleśnictwa Dobrzejewice w roku 2024. Przedmiot zamówienia został podzielony na części („Pakiet”) Pakiet 01 Wykonywanie w 2024 roku usług związanych z prowadzeniem gospodarki leśnej na terenie Leśnictwa Bielawy oraz prace w szkółce leśnej i kontenerowej Gospodarstwa Szkółkarskiego Bielawy. Pakiet 02 Wykonywanie w 2024 roku usług związanych z prowadzeniem gospodarki leśnej na terenie Leśnictw Brzozówka oraz Obrowo. Pakiet 03 Wykonywanie w 2024 roku usług związanych z prowadzeniem gospodarki leśnej na terenie Leśnictw Osiek oraz Czernikowo. Pakiet 04 Wykonywanie w 2024 roku usług związanych z prowadzeniem gospodarki leśnej na terenie Leśnictw Wylewy oraz Dąbrówka. Pakiet 05 Wykonywanie w 2024 roku usług związanych z prowadzeniem gospodarki leśnej na terenie Leśnictw Jankowo, Wąkole. Pakiet 06 Wykonywanie w 2024 roku usług związanych z prowadzeniem gospodarki leśnej na terenie Leśnictw Bobrowniki, Komorowo oraz Łochocin. Pakiet HARW1 Wykonywanie w 2024 roku usług z zakresu pozyskania i zrywki drewna maszynami wielooperacyjnymi na terenie leśnictw: Brzozówka, Obrowo, Osiek, Czernikowo. Pakiet HARW2 Wykonywanie w 2024 roku usług z zakresu pozyskania i zrywki drewna maszynami wielooperacyjnymi na terenie leśnictw: Wylewy, Dąbrówka, Jankowo. Pakiet HARW3 Wykonywanie w 2024 roku usług z zakresu pozyskania i zrywki drewna maszynami wielooperacyjnymi na terenie leśnictw: Wąkole, Bobrowniki, Komorowo, Łochocin.
Interne Kennung: SA.270.1.5.23
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W dniu 18.09.2023 Zamawiający umieścił wstępne ogłoszenie informacyjne mające na celu skrócenie terminu składania ofert
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231600 Aufforstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 01
Beschreibung: Wykonywanie w 2024 roku usług związanych z prowadzeniem gospodarki leśnej na terenie Leśnictwa Bielawy oraz prace w szkółce leśnej i kontenerowej Gospodarstwa Szkółkarskiego Bielawy.
Interne Kennung: Pakiet 01
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo Opcji
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 02
Beschreibung: Wykonywanie w 2024 roku usług związanych z prowadzeniem gospodarki leśnej na terenie Leśnictw Brzozówka oraz Obrowo.
Interne Kennung: Pakiet 02
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 03
Beschreibung: Wykonywanie w 2024 roku usług związanych z prowadzeniem gospodarki leśnej na terenie Leśnictw Osiek oraz Czernikowo.
Interne Kennung: Pakiet 03
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 04
Beschreibung: Wykonywanie w 2024 roku usług związanych z prowadzeniem gospodarki leśnej na terenie Leśnictw Wylewy oraz Dąbrówka.
Interne Kennung: Pakiet 04
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 05
Beschreibung: Wykonywanie w 2024 roku usług związanych z prowadzeniem gospodarki leśnej na terenie Leśnictw Jankowo, Wąkole.
Interne Kennung: Pakiet 05
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 06
Beschreibung: Wykonywanie w 2024 roku usług związanych z prowadzeniem gospodarki leśnej na terenie Leśnictw Bobrowniki, Komorowo oraz Łochocin.
Interne Kennung: Pakiet 06
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet HARW1
Beschreibung: Wykonywanie w 2024 roku usług z zakresu pozyskania i zrywki drewna maszynami wielooperacyjnymi na terenie leśnictw: Brzozówka, Obrowo, Osiek, Czernikowo.
Interne Kennung: Pakiet HARW1
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet HARW2
Beschreibung: Wykonywanie w 2024 roku usług z zakresu pozyskania i zrywki drewna maszynami wielooperacyjnymi na terenie leśnictw: Wylewy, Dąbrówka, Jankowo.
Interne Kennung: Pakiet HARW2
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet HARW3
Beschreibung: Wykonywanie w 2024 roku usług z zakresu pozyskania i zrywki drewna maszynami wielooperacyjnymi na terenie leśnictw: Wąkole, Bobrowniki, Komorowo, Łochocin.
Interne Kennung: Pakiet HARW3