See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji technicznej zadania: Rozbudowa drogi krajowej nr 92 w pobliżu m. Wilkowo polegająca na rozbiórce istniejącego i budowie nowego wiaduktu nad PKP wraz z dojazdami
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowej dokumentacji technicznej wraz z: — opracowaniem materiałów do decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach (DŚU) i uzyskaniem ww. decyzji, — opracowaniem materiałów do decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID) wraz z uzyskaniem decyzji ZRID, — udzielaniem odpowiedzi na etapie procedury przetargowej dot. wyłonienia wykonawcy robót budowlanych, — pełnieniem nadzoru autorskiego w trakcie robót budowlanych. Inwestycja zlokalizowana jest na terenie województwa lubuskiego, gmina Świebodzin. Długość odcinka drogi krajowej nr 92 objętej zadaniem jest orientacyjna i wynosi około 0,9 km (klasa drogi: GP). Wiadukt, którego dotyczy przedsięwzięcie został wybudowany w 1974 r., ma długość 155,20 m i znajduje się w km 43+936.
Interne Kennung: O.ZG.D-3.2413.14.2020
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001