676437-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawa materiałów do operacji zaćmy i witrektomii, soczewek wewnątrzgałkowych, materiałów do leczenia jaskry, dzierżawa aparatu do fakowitrektomii z wbudowanym laserem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów do operacji zaćmy i witrektomii, soczewek wewnątrzgałkowych, materiałów do leczenia jaskry, dzierżawa aparatu do fakowitrektomii z wbudowanym laserem
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach - Formularz Szczegółowy Oferty (opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych pakietów (części) oraz projektach umów.
Interne Kennung: DZP.242.58.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33731110 Intraokulare Linsen, 33162200 OP-Instrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów do operacji zaćmy i witrektomii, soczewek wewnątrzgałkowych, materiałów do leczenia jaskry, dzierżawa aparatu do fakowitrektomii z wbudowanym laserem na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego Białymstoku. W Załączniku nr 2.1 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty określono ilości i wymogi jakie musi spełniać oferowany przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów do operacji zaćmy i witrektomii, soczewek wewnątrzgałkowych, materiałów do leczenia jaskry, dzierżawa aparatu do fakowitrektomii z wbudowanym laserem na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego Białymstoku. W Załączniku nr 2.2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty określono ilości i wymogi jakie musi spełniać oferowany przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów do operacji zaćmy i witrektomii, soczewek wewnątrzgałkowych, materiałów do leczenia jaskry, dzierżawa aparatu do fakowitrektomii z wbudowanym laserem na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego Białymstoku. W Załączniku nr 2.3 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty określono ilości i wymogi jakie musi spełniać oferowany przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów do operacji zaćmy i witrektomii, soczewek wewnątrzgałkowych, materiałów do leczenia jaskry, dzierżawa aparatu do fakowitrektomii z wbudowanym laserem na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego Białymstoku. W Załączniku nr 2.4 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty określono ilości i wymogi jakie musi spełniać oferowany przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów do operacji zaćmy i witrektomii, soczewek wewnątrzgałkowych, materiałów do leczenia jaskry, dzierżawa aparatu do fakowitrektomii z wbudowanym laserem na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego Białymstoku. W Załączniku nr 2.5 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty określono ilości i wymogi jakie musi spełniać oferowany przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów do operacji zaćmy i witrektomii, soczewek wewnątrzgałkowych, materiałów do leczenia jaskry, dzierżawa aparatu do fakowitrektomii z wbudowanym laserem na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego Białymstoku. W Załączniku nr 2.6 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty określono ilości i wymogi jakie musi spełniać oferowany przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet nr 6
676437-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: DZP.242.58.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33731110 Soczewki śródoczne, 33162200 Przyrządy używane na salach operacyjnych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Pakiet nr 1
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Pakiet nr 2
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Pakiet nr 3
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Pakiet nr 4
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Pakiet nr 5
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Pakiet nr 6
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 6